Wiadomości

  • 18 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3404

[ZDJĘCIA] Trwają prace związane z modernizacją dachów w szkole na Starej Wsi

Trwają prace związane z kompleksową modernizacją dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie przy ul. Staromiejskiej 41.

Modernizacja dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym · fot. UM Pszczyna


Zakres prowadzonych prac przewiduje m.in. wymianę pokrycia dachów wraz z ociepleniem, ocieplenie stropodachów oraz stropów, wykonanie wylewek i podłóg na dociepleniu, docieplenie ścian wewnętrznych poddasza od strony nieogrzewanych pomieszczeń strychu, wymianę sufitu podwieszonego w sali wielofunkcyjnej, przemurowanie kominów ponad dachem, wymianę rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich - częściową wymianę starej , drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej oraz wyłazów dachowych, przebudowę konstrukcji dachów, polegająca na wzmocnieniu stalowej więźby poprzez dodanie nowych elementów konstrukcyjnych oraz wymianę instalacji odgromowej.

Wakacje to najlepszy czas, aby prowadzić remonty i prace modernizacyjne w placówkach oświatowych. Tak, aby uczniowie, którzy wrócą z wakacji mieli komfortowe warunki do nauki. Oczywiście nie wszystkie duże inwestycje da się zrealizować w ciągu dwóch miesięcy letniej przerwy. Robimy jednak wszystko, aby prace inwestycyjne, które będą kontynuowane nie zakłócały systemu nauczania.

Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj