Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2023
  • 19 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4895

[ZDJĘCIA] Poradnia gruźlicy i chorób płuc będzie przeniesiona do wyremontowanych pomieszczeń

Część parteru budynku niskiego przeszła gruntowny remont. Zarządowi Szpitala zależy, aby każda nieużywana przestrzeń w budynku była wykorzystywana na realizację świadczeń medycznych. Małymi krokami udaje się to realizować.

Parter budynku niskiego Szpitala po remoncie · fot. Marlena Kolon / Szpital Joannitas


- Zależy mi bardzo, aby pacjenci trafiający do naszej placówki korzystali z estetycznej i komfortowej infrastruktury - mówi Katarzyna Michalik, prezes zarządu Szpitala Joannitas w Pszczynie.

Każda inwestycja musi być przemyślana i dopasowana do obowiązujących standardów. Na każdą inwestycję trzeba też wygospodarować środki finansowe, co jest dla zarządu Szpitala najtrudniejszym zadaniem. - Prace udało się szybko wykonać dzięki lokalnym przedsiębiorcom, na których zawsze możemy liczyć i którym osobiście jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie i dobrą radę - wylicza prezes Szpitala.

Wszystkie pomieszczenia i drzwi zostały pomalowane na jasny kolor, podłogi pokryto wykładziną. W pomieszczeniach są nowe meble i oświetlenie. Toaletę dla pacjentów przystosowano do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Parter budynku niskiego Szpitala po remoncie
Parter budynku niskiego Szpitala po remoncie · fot. Marlena Kolon / Szpital Joannitas


Przy tej okazji Prezes Szpitala chwali swoich pracowników: - Muszę wspomnieć o pracownikach Działu technicznego, którzy wiele prac remontowych wykonują samodzielnie, są zaangażowani, pracowici i zawsze są dla Szpitala nieocenionym wsparciem.

- Mamy nadzieję, że pacjenci Poradni gruźlicy i chorób płuc będą się czuć dobrze w nowych przestrzeniach oraz że wkrótce będziemy mogli przekazać Państwu kolejne dobre nowiny - dodaje.

BM / pless.pl

źródło: Szpital Joannitas w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj