Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2006
  • wyświetleń: 5087

Poszukiwani świadkowie

Sekcja Ruchu Drogowego pszczyńskiej jednostki Policji zwraca się z prośbą do świadków zdarzenia drogowego, który wydarzył się 8 września około godziny 10.45 w Pszczynie na skrzyżowaniu ul. Dworcowej z Parkową.

Kierująca czerwonym Volkswagenem Polo, którego numer rejestracyjny rozpoczynał się od liter SPS..., wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście doprowadzając do zderzenia.

Po udzieleniu pomocy poszkodowanemu odjechała z miejsca zdarzenia. Osoby mogące udzielić Policji informacji w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 032 44-93-291, 032 44-93-295. Istnieje również możliwość skorzystania z anonimowej skrzynki kontaktowej www.policja.katowice.pl/rejon/pszczyna/index.php?option=com_content&task=view&id=775&Itemid=178 class=dodaj target=_blank>[tutaj].

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.