Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 528

Trwają roboty drogowe w Pielgrzymowicach i Jarząbkowicach

Trwają prace związane z rozbudową wraz z przebudową drogi gminnej ul. Podlesie w Pielgrzymowicach i ul. Bocznej w Jarząbkowicach.

ul. Podlesie w Pielgrzymowicach
ul. Podlesie w Pielgrzymowicach · fot. UG Pawłowice


Na odcinku od ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Krzyżowej w Pielgrzymowicach zakończyła się budowa kanalizacji deszczowej. Została wykonana podbudowa kamienna, aktualnie układane są krawężniki, tak aby w kolejnym etapie robót ułożyć asfaltową warstwę wiążącą. Równolegle trwają prace brukarskie na przygotowanych wcześniej zjazdach do posesji.

Roboty drogowe w gminie Pawłowice
Roboty drogowe w gminie Pawłowice · fot. UG Pawłowice


Na odcinku od ul. Akacjowej do ul. Krzyżowej ułożono już warstwę wiążącą i wykonano zjazdy z kostki brukowej. Dzięki temu mieszkańcy posesji na tym odcinku drogi poruszają się po równych nawierzchniach. W dalszym ciągu trwają tam prace elektryczne oraz wykończeniowe.


Na pozostałych odcinkach ul. Podlesie oraz ul. Bocznej, sukcesywnie trwają prace związane z budową odwodnienia drogi, czy to poprzez kanalizację deszczową czy też poprzez rowy drogowe.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.