Wiadomości

  • 4 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 432

Terminal płatniczy za darmo? Daj się zaskoczyć!

Materiał partnera:

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zacząć obsługiwać w swojej firmie płatności bezgotówkowe, ale zastanawiasz się nad wpływem tego rozwiązania na rozwój Twojego biznesu? Możesz to sprawdzić w bardzo prosty sposób! W ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać terminal płatniczy za 0 zł, nie zapłacić nic za jego instalację i użytkowanie przez rok lub do momentu osiągnięcia obrotu w wysokości 100 tys. zł.

Kobieta przykładająca kartę do terminala płatniczego


Program Polska Bezgotówkowa jest wspólną inicjatywą wydawców kart i agentów rozliczeniowych przy współpracy ze Związkiem Banków Polskich oraz sektorem publicznym. Jego głównym celem jest popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce oraz edukacja - zarówno przedsiębiorców, jak i klientów. Jak wynika z ostatnich danych*, do końca 2022 r. do Programu dołączyło ponad 408 tys. firm, które otrzymały ponad 560 tys. terminali płatniczych. Przy ich pomocy opłaconych zostało ponad 1,3 mld transakcji o łącznej wartości ponad 75 mld zł.

W jaki sposób można dołączyć do grona beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa i otrzymać darmowy terminal płatniczy? To o wiele mniej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać!

Darmowy terminal płatniczy w Twojej firmie krok po krokuProwadzisz małą lub średnią firmę, która przez ostatni rok nie miała podpisanej umowy z żadnym agentem rozliczeniowym? Program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla Ciebie!

  1. Wejdź na stronę PolCard.pl, wypełnij znajdujący się tam formularz kontaktowy lub zadzwoń pod wskazany na stronie numer.
  2. Podczas rozmowy z przedstawicielem PolCard dowiesz się, jakie są warunki udziału w Programie i jakich formalności musisz dopełnić. Ekspert omówi dostępne terminale płatnicze i podpowie, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym biznesie - dla niektórych przedsiębiorców lepszym rozwiązaniem jest tradycyjny terminal stacjonarny, u innych sprawdzi się mobilny terminal płatniczy, PIN pad kasowy albo terminal płatniczy w telefonie.
  3. Po sfinalizowaniu formalności - a jest ich naprawdę niewiele - wybrany rodzaj terminala płatniczego trafia do Twojej firmy w ciągu dwóch dni roboczych. Nie płacisz nic za instalację urządzenia oraz korzystanie z niego - przez rok lub do momentu do osiągnięcia obrotu w wysokości 100 tys. zł. Później możesz zdecydować się na kolejny rok abonamentu za złotówkę miesięcznie oraz preferencyjne stawki prowizji od transakcji.


Terminal płatniczy w firmie - dlaczego warto go mieć?Dołączenie do grona beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa oraz obsługa płatności dokonywanych kartą, telefonem albo zegarkiem mogą przynieść Twojej firmie naprawdę wiele korzyści. Przede wszystkim to szansa na utrzymanie dotychczasowych klientów i pozyskanie nowych, bo osoby właściwie ze wszystkich grup wiekowych oczekują możliwości płacenia za zakupy i usługi bezgotówkowo, i to w każdej firmie, bez względu na branżę czy skalę prowadzenia działalności. Płatności bezgotówkowe są szybsze niż finalizowanie transakcji z użyciem gotówki, bardziej komfortowe i bezpieczne - z punktu widzenia zarówno przedsiębiorcy, jak i klienta. Co więcej, możesz zarabiać na prowizjach od dodatkowych usług świadczonych za pomocą terminala płatniczego, takich jak np. wypłata gotówki (tzw. cashback) oraz doładowania telefonu.

Aby otrzymać darmowy terminal płatniczy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, konieczna jest tak naprawdę jedna rozmowa z ekspertem. A ponieważ dla każdego przedsiębiorcy czas to pieniądz, formalności są ograniczone do minimum. Przekonaj się w praktyce, co możesz zyskać dzięki obsłudze płatności bezgotówkowych w Twojej firmie!

* https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/polska-bezgotowkowa-konczy-rok-2022-miliardowa-transakcja. Dostęp: 04.07.2023 r.