Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 września 2006
  • wyświetleń: 1984

Projekt dla bezrobotnych kobiet

Centrum Przedsiębiorczości S. A. w Woli zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Kobieta aktywna - Kobieta pracująca". Projekt skierowany jest do bezrobotnych kobiet chcących powrócić na rynek pracy lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Projekt skierowany jest dla kobiet zamieszkujących powiaty bieruńsko - lędziński i pszczyński.

Projekt dla bezrobotnych kobiet


W ramach projektu CPSA oferuje bezpłatne doradztwo zawodowe, psychologiczne i prawne. Dodatkowo szkolenia i kursy podnoszące i uaktualniające kwalifikacje zawodowe, przygotowanie zawodowe w miejscu pracy oraz jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Ponadto w ramach projektu refundowane będą koszty dojazdu na zajęcia, a uczestniczkom, które samotnie wychowują co najmniej jedno dziecko do 7 roku życia lub samotnie opiekują się osobą zależną finansowane będą koszty opieki.

Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz rekrutacji można uzyskać w Centrum Przedsiębiorczości (43-225 Wola, ul. Przemysłowa 6). Osoby do kontaktu: Maria Saternus - tel. 032 211-91-77 wew.17, email: m.saternus@cpsa.com.pl, Paweł Repeta - tel. 032 211-91-77 wew. 26, emial: p.repeta@cpsa.com.pl.

ups / pless.pl

-------------

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.