Reklama

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2023
  • 2 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 6087

Tour de Pologne. Zmiany w kursowaniu pociągów na V etapie wyścigu Pszczyna - Bielsko-Biała

Za nami:

W środę, 2 sierpnia w związku z przebiegiem V etapu Tour de Pologne przez woj. śląskie, pojawią się zmiany w komunikacji kolejowej.

przejazd kolejowy
Tour de Pologne. Zmiany w kursowaniu pociągów na V etapie wyścigu Pszczyna - Bielsko-Biała · fot. KPP Pszczyna


Na V etapie wyścigu Pszczyna - Bielsko-Biała kolarze będą przecinać linię kolejową w 12 miejscach. Aby umożliwić przejazd kolumny wyścigu przez przejazdy kolejowo-drogowe, w godz. 12:00 - 16:30 na żądanie policji mogą wystąpić czasowe wstrzymania ruchu kolejowego na odcinkach Chybie - Pierściec, Skoczów - Goleszów, Goleszów - Ustroń, Ustroń - Ustroń Polana, Ustroń Polana - Wisła Uzdrowisko, Wilkowice Bystra - Łodygowice oraz Bielsko-Biała Główna - Bielsko-Biała Lipnik.

Dodatkowe zatrzymania pociągów mogą powodować zmiany w ich kursowaniu, w zależności od godzin przejazdu kolumny wyścigu przez przejazdy kolejowo-drogowe.

Informacje o zmianach w komunikacji będą przekazywane podróżnym na stacjach i przystankach oraz w pociągach, dostępne będą także na stronach internetowych przewoźników oraz na Portalu Pasażera.

BM / pless.pl

źródło: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.