Wiadomości

  • 27 lipca 2023
  • wyświetleń: 905

Pralki z funkcją inteligentnego sterowania - nasz ranking zaawansowanych rozwiązań technologicznych

Materiał partnera:

Pralka automatyczna to dziś standard w każdym gospodarstwie domowym. Co jednak ważne, oferowane obecnie na rynku modele to innowacyjne i zaawansowane urządzenia. Wyposażone są w praktyczne funkcje, dzięki którym pranie jest szybsze, efektywniejsze i oszczędniejsze. Także sama obsługa urządzenia jest dziś niezwykle prosta. Wszystko dzięki funkcji inteligentnego sterowania. Warto zapoznać się z rankingiem pralek oferujących taką możliwość.

pralki z funkcja inteligentnego sterowania nasz ranking zaawansowanych rozwiazan technologicznych (1)


Pralka SAMSUNG BESPOKE WW11BB744DGB EcoBubble 11 kg 1400 obr ARanking pralek z funkcją inteligentnego sterowania otwiera model SAMSUNG BESPOKE WW11BB744DGB EcoBubble 11 kg 1400 obr A. Pralka wyposażona jest w funkcję zarządzania urządzeniem za pomocą smartfona. Dzięki temu z dowolnego miejsca można włączyć pralkę, a także sprawdzić aktualny status prania lub ustawić jego harmonogram. Wszystko dzięki aplikacji SmartThings, która na ekranie telefonu pozwala wybrać opcję Asystenta Prania, aby z łatwo i szybko wybrać odpowiedni program prania i przesłać go bezpośrednio do urządzenia.

Pralka BEKO B3WFU59415WSPBS 9 kg 1400 obrKolejny model w rankingu to urządzenie BEKO B3WFU59415WSPBS 9 kg 1400 obr. Pralka wyposażona jest w funkcję HomeWhiz. Jest to inteligentny system zarządzania urządzeniami marki Beko. Funkcja daje pełną kontrolę nad pralką. Pozwala m.in. na zdalne włączenie i wyłączenie urządzenia, ustawienie konkretnego programu, a także na wybór programu niestandardowego. To nie jedyne możliwości systemu HomeWhiz. Dzięki niemu możliwe jest także sprawdzenie, ile czasu zostało do zakończenia cyklu prania czy jego całkowite zatrzymanie w dowolnym momencie. Oczywiście wszystko dzięki aplikacji zainstalowanej w smartfonie.

Pralka HAIER I-Pro 5 HW80-B14959S8U1S 8 kg 1400 obr AW rankingu pralek z funkcją inteligentnego sterowania nie może zabraknąć modelu HAIER I-Pro 5 HW80-B14959S8U1S 8 kg 1400 obr A. Zdalne sterowanie urządzeniem umożliwia aplikacja hOn. Za jej pomocą możliwe jest korzystanie z wielu funkcjonalności pralki, które w znaczący sposób ułatwiaja użytkowanie. Mowa tu o uzyskaniu dostępu do kilkudziesięciu dodatkowych programów prania, czy powiadomień o zakończeniu cyklu prania. Co ciekawe, aplikacja przesyła także wskazówki dotyczące prania. Poza tym dzięki aplikacji możliwe jest sterowanie aktywnym cyklem, planowanie konserwacji urządzenia, a także śledzenie stanu pralki. Dodatkowym rozwiązaniem jest funkcja śledzenia nawyków użytkowania pralki poprzez ich rejestrowanie.

Pralka MIELE WSD 663 WCS 8 kg 1400 obr A TwinDosNa koniec rankingu kilka słów warto powiedzieć o pralce MIELE WSD 663 WCS 8 kg 1400 obr A TwinDos. Urządzenie wyposażone jest w system Miele@home, którym umożliwia korzystanie z wielu nowoczesnych rozwiązań oferowanych przed ten model. Sterowanie zdalne pralką możliwe jest na trzy sposoby. Mowa tu o aplikacji MIELE, obsłudze głosowej i integracji urządzenia z istniejącymi już rozwiązaniami inteligentnego domu.

Jak zatem widać, wybór pralek automatycznych z funkcją inteligentnego sterowania jest dość szeroki. Oczywiście wskazane modele to nie wszystkie urządzenia dostępne na rynku z taką funkcją. Wybór konkretnego modelu pralki nigdy nie jest prosty. Pomóc może w tym poradnik Media Expert. Dzięki niemu można szybko i łatwo porównać ze sobą parametry różnych pralek, i w ten sposób wybrać dla siebie urządzenie najlepiej odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania.