Wiadomości

  • 4 sierpnia 2023
  • 5 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4668

Klimatyczne miejsce z wyśmienitym jedzeniem - Besquid Restaurant zaprasza!

Artykuł sponsorowany:

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji w Kobiórze "Besquid Restaurant"! Remont, zmiana wystroju i całkiem nowa wizja funkcjonowania lokalu tchnęła w niego nowe życie, które otwiera przed Tobą właśnie swoje wrota.Besquid to klimatyczna przestrzeń, w której pięknie zaaranżowana sala, świetnie wyposażony bar, zachęcający zapach potraw, który nieśmiało wydobywa się z kuchni, tworzą doskonałe połączenie, które wprawi Cię w znakomity nastrój.

Nasza restauracja proponuje zarówno kuchnię śląską jak i europejską. Sprawdź wyjątkowe menu: https://besquid.pl/menu/ i zarezerwuj swój ulubiony stolik!
tel. 795-591-308

Besqiud


Nasz lokal to idealne miejsce do celebrowania pięknych chwil i relacji. Niezależnie od okazji - czy to urodziny, chrzciny, rocznica czy po prostu wspólne świętowanie - Besquid jest idealnym miejscem na zorganizowanie niezapomnianej imprezy okolicznościowej.

W Besquid kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność. Oferujemy doskonałe rozwiązania dla różnorodnych wydarzeń, takich jak chrzciny, wesela, urodziny, stypy, imprezy firmowe czy spotkania biznesowe.

Zapraszamy również do zorganizowania z nami przyjęcia Komunijnego.

Besqiud


Niezależnie od okazji, nasz doświadczony zespół zadba o każdy najmniejszy detal, zapewniając niezapomniane wrażenia zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości.

Nasza restauracja dysponuje dwoma pięknymi, przestronnymi salami, które stanowią idealne miejsce dla organizacji imprez okolicznościowych, tworząc niepowtarzalny i elegancki klimat dla Twojego wydarzenia.

Zobacz ofertę przygotowaną przez naszego szefa kuchni:

Besqiud


Besqiud


Jesteśmy elastyczni i przygotujemy każdą imprezę okolicznościową dopasowaną do Twoich potrzeb!

Zapraszamy Cię do odbycia ekscytującej podróży pełnej smaków, zapachów, świateł i dźwięków.

Chcesz zorganizować z nami swoje wydarzenie w najlepszym wydaniu? Zapraszamy do kontaktu!