Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2006
  • wyświetleń: 2810

Muzeum Zamkowe na tablicach przy DK1

Muzeum Zamkowe na tablicach przy DK1
Wnętrza Muzeum Zamkowego w Pszczynie, fot. Tomasz Kuliga


Tablice zachwalające jedenaście atrakcji turystycznych województwa śląskiego stanie do końca października przy głównych drogach regionu. Tablic będzie w sumie 63. Projekt realizuje Śląska Organizacja Turystyczna

Jak podaje Dziennik Zachodni - tablice będą brązowe, takie same jak w całej Unii Europejskiej. Staną przy przy 27 drogach, w tym m.in. przy autostradzie A4 i drodze krajowej nr 1.

Tablice będą kierowały turystów na zabytkową starówkę w Cieszynie, do Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej, Starego Zamku w Żywcu, Muzeum Zamkowego w Pszczynie, Muzeum Piwowarstwa w Tychach, Zamku w Będzinie, Skansenu Górniczego "Królowa Luiza" w Zabrzu, Zabytkowej Kopalni Rud Srebronośnych w Tarnowskich Górach, Klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie, Zamku Ogrodzienieckiego w Podzamczu i Zamku w Olsztynie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.