Wiadomości

  • 21 lipca 2023
  • wyświetleń: 15951

Dziecko potrzebowało pomocy medycznej. Interweniowało LPR

W piątek, 21 lipca przed godziną 12 na ulicy Żeromskiego w Goczałkowicach-Zdroju wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Załoga została wezwana na pomoc dziecku.

Interwencja LPR w Goczałkowicach-Zdroju - 21.07.2023
Interwencja LPR w Goczałkowicach-Zdroju - 21.07.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak przekazała nam sierż. szt. Jadwiga Śmietana: - policjanci zostali skierowani do Goczałkowic-Zdroju na ulicę Żeromskiego celem zabezpieczenia miejsca do lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko straciło przytomność. Na miejscu interweniował także naziemny zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Jak poinformowała nas dyrekcja placówki, dziecko potrzebowało innej pomocy medycznej. Pacjent został przetransportowany do szpitala.


Było dużo strachu, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło! A to wszystko dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze (dzielne ciocie!) i szybkiej, profesjonalnej pomocy pogotowia ratunkowego, za którą serdecznie dziękujemy. Nasz Maluszek wraca do sił.

Agnieszka Homa-Kurczabdyrektor placówki

BM / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.