Wiadomości

  • 21 lipca 2023
  • wyświetleń: 226

Nauka Pływania Nowy Sącz | Chełmiec

Materiał partnera:

Nauka pływania to przygoda oferująca niezliczone korzyści zdrowotne zarówno dla ciała, jak i umysłu. Regularne pływanie poprawia kondycję, zwiększa wydolność, a także modeluje sylwetkę. Jest to również znakomita forma rehabilitacji oraz profilaktyki wielu schorzeń.

nauka pływania chełmiec


Aby jednak cieszyć się wszystkimi zaletami tej aktywności wodnej nauka pływania powinna odbywać się w odpowiedni, systematyczny sposób, z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa. Kluczowym elementem efektywnego i bezpiecznego treningu jest instruktor, który swoją wiedzą i doświadczeniem poprowadzi nas przez proces nauki, dostosowując tempo i stopień trudności do indywidualnych możliwości.

Nauka Pływania - Nowy Sącz | Chełmiec


ZAPISY I INFORMACJAInstruktor pływania: EMIL SIEDLARZ
Telefon: 887 733 552
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Strona: nowy sacz nauka plywania, chelmiec szkola plywania
Facebook: nowy sącz nauka pływania

nauka pływania chełmiec


[i]Emil Siedlarz[/i] to instruktor pływania, którego bogate doświadczenie i imponujące kwalifikacje czynią go jednym z najbardziej cenionych specjalistów w branży. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, co daje mu solidne podstawy do prowadzenia lekcji pływania na najwyższym poziomie. Jako dyplomowany instruktor pływania i ratownik wodny posiada niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zapewnić bezpieczeństwo podopiecznym na każdym etapie nauki. Jego umiejętności są potwierdzone również certyfikatem ratownika - kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) oraz uprawnieniami sternika motorowodnego. Jego szerokie kompetencje pozwalają na podejście do nauki pływania w sposób holistyczny, uwzględniający różne aspekty kondycji fizycznej i zdrowia.

nauka pływania chełmiec


Baby Swim - zajęcia dla niemowląt na basenie

Masz małe dziecko i szukasz dla niego wyjątkowych zajęć, które będą jednocześnie edukacyjne i zdrowe? Zapraszamy do Szkoły Pływania w Nowym Sączu na kursy "baby swim" - pływania dla niemowląt.

To niezwykła okazja do stymulowania rozwoju motoryki i sensomotoryki Twojego malucha, a także do dostarczania mu nowych, cennych doświadczeń, które ćwiczą jego percepcję umysłową. Nasze doświadczenie pokazuje, że dzieci, które uczestniczą w tych zajęciach, często wcześniej zaczynają chodzić i biegać, a ich rozwój psychiczny i funkcjonalny jest na wyższym poziomie.

nauka pływania chełmiec


Kursy pływania dla niemowląt i małych dzieci w naszej szkole to również doskonałe miejsce do pogłębiania więzi z Twoim dzieckiem i do rozwijania jego koordynacji ruchowej. To więcej niż nauka - to wspólne, wartościowe chwile, które kształtują umiejętności pływania już od 3. miesiąca życia.

Zapraszamy serdecznie do zapisów! Nasza szkoła to idealne miejsce dla Twojego maluszka do rozpoczęcia swojej przygody z pływaniem.

Lekcje indywidualne

Czy marzysz o tym, aby Twoje dziecko pewnie i bezpiecznie poruszało się w wodzie? Szkoła Pływania w Nowym Sączu jest dla Was! Nasze indywidualne lekcje pływania pod okiem doświadczonego instruktora to gwarancja skutecznego i bezpiecznego opanowania tej niezwykle ważnej umiejętności.

Głównym atutem takiego podejścia jest możliwość dostosowania tempa nauki, metod i ćwiczeń do unikalnych potrzeb i celów każdego ucznia. Bezpośredni kontakt z instruktorem pozwala na natychmiastowe korekty i precyzyjne instrukcje, co znacząco przyspiesza postępy.

Nasze lekcje indywidualne to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego dziecka - instruktor poświęca swoją pełną uwagę jednemu kursantowi, co często oznacza osobiste towarzystwo w wodzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wybierając naszą szkołę, dajesz swojemu dziecku najlepszy start w przygodę z pływaniem.

nauka pływania chełmiec


Nauka pływania w grupie

Zapraszamy do Szkoły Pływania w Nowym Sączu, gdzie nauka pływania staje się przygodą pełną radości, rywalizacji i samorealizacji. W małych, zżytych grupach pod okiem doświadczonego instruktora, Twoje dziecko ma szansę nauczyć się technik pływackich, rozwijać swoje umiejętności i odkrywać swoje naturalne predyspozycje.

Nasze zorganizowane, systematyczne treningi nie są tylko lekcjami - to prawdziwe wyzwanie, które motywuje do regularnych ćwiczeń i prowadzi do stałego doskonalenia. Dzieci mają możliwość porównania swoich osiągnięć z innymi, co daje im dodatkową motywację do dalszego rozwoju.

Z nami, nauka pływania staje się nie tylko drogą do zdobywania nowych umiejętności, ale przede wszystkim drogą do odkrycia własnych możliwości i przekraczania swoich granic. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona naszych małych pływaków!

Wakacyjna Szkoła Pływania

Chcesz, aby Twoje dziecko bezpiecznie i efektywnie wykorzystało czas wakacji? Wakacyjna Szkoła Pływania w Chełmcu i Nowym Sączu to odpowiedź na Twoje potrzeby! Z nami Twoje dziecko nie tylko zdobędzie umiejętność pływania, ale też spędzi czas w sposób zarówno edukacyjny, jak i prozdrowotny.

nauka pływania chełmiec


Nasze intensywne, dwutygodniowe kursy pływania są dedykowane dla dzieci na każdym etapie rozwoju. Każdy kurs składa się z 8 jednostek po 45 minut, rozłożonych na cztery dni w tygodniu. Dbamy o to, by program nauki był dostosowany do wieku i umiejętności każdego uczestnika.

Ilość miejsc jest limitowana, co gwarantuje wysoką jakość nauczania i indywidualne podejście do każdego dziecka. Dlatego decyduje kolejność zgłoszeń, przyjmowanych aż do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy do zapisów na nasze wakacyjne kursy pływania! Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji i pozwól Twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności pływackie w trakcie tego lata!

Lokalizacje Nowy Sącz | Chełmiec


Aqua Centrum Chełmiec - kryta pływalnia w ChełmcuAdres: ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 6:00 - 22.00

MOSiR Nowy Sącz - kryta pływalnia w Nowym SączuAdres: ul. Nadbrzeżna 36, 33-300 Nowy Sącz
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 8:00 - 20.00

Hotel Beskid - basen hotelowyAdres: ul. Limanowskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 14:00 - 21:30