Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2023
  • wyświetleń: 685

Lokalizacje altan na terenie gminy Pawłowice

Na terenie gminy Pawłowice znajdują się altany, które stanowią idealne miejsce do odpoczynku, relaksu oraz schronienia się przed deszczem czy słońcem.

Drewniana altana w sołectwie Pniówek
Drewniana altana w sołectwie Pniówek - 07.2023 · fot. UG Pawłowice


Altany w Jarząbkowicach, Krzyżowicach, Pielgrzymowicach, Pniówku i Warszowicach są ogólnodostępne, a korzystanie z nich jest bezpłatne. Każda jest otwarta i do dyspozycji mieszkańców. Wszystkie wyposażone są w stacjonarnego grilla, ławo-stoły, a większość posiada rolety zewnętrzne.

Altany są częścią infrastruktury rekreacyjnej gminy. Wykonane z drewna są solidne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu można cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Również ich lokalizacja, nieopodal obiektów sportowych i placów zabaw sprawia, że po wysiłku sportowym czy zabawie można odpocząć, schronić się w cieniu czy przed nagłą ulewą.

Zachęcając mieszkańców do korzystania z obiektów, urzędnicy gminni proszą, aby dbać o ich czystość, przestrzegać zasad bezpieczeństwa i pozostawiać miejsce w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je zastać.

Lokalizacje altan:

  • Jarząbkowice - ul. Kasztanowa, obok placu zabaw
  • Krzyżowice - ul. Szkolna, za Domem Ludowym
  • Pielgrzymowice -ul. Powstańców, przy Szkole Podstawowej
  • Pniówek - ul. Kanarkowa, przy Domu Ludowym
  • Warszowice - ul. Kościelna, przy Szkole Podstawowej.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.