Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2023
  • 21 września 2023
  • wyświetleń: 4635

Nocny Bieg po Pszczynie dla Hospicjum św. Ojca Pio! Ostatnie dni zapisów!

Tradycyjnie biegacze i zawodnicy nordic walking pokonają trasę o długości 6700 metrów, wspierając Hospicjum Ojca Pio. Zawody odbędą się w sobotę, 14 października. Start o godz. 19:00.

IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r.
IV Nocny Bieg po Pszczynie / Lotanie po ćmoku - Start biegu oraz nordic walking - 12.10.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Opłata startowa jest formą cegiełki, która w całości trafia na konto instytucji. Start i meta usytuowane są na pszczyńskim rynku.

Z roku na rok organizatorzy starają się zaskoczyć uczestników nowymi niespodziankami. W ubiegłym roku podświetlona meta znajdowała się na środku płyty rynku. Każda osoba, która przekroczy linię mety, otrzymuje wyjątkowy medal. Jedno jest pewne, nigdy nie będzie dwóch takich samych egzemplarzy!

- Zapraszamy miłośników aktywności do udziału w zawodach. W ubiegłym roku gościliśmy ogromną ilość uczestników. W tym roku oczywiście będziemy chcieli powtórzyć wynik. W końcu mamy jeden konkretny cel - wsparcie Hospicjum Ojca Pio - zapowiadają organizatorzy.

Zapisy przyjmowane są do 30 września do godziny 23.59. Link do zapisów: https://zapisy.mktime.pl/nocny-bieg-po-pszczynie-2023-v9544

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

ar, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.