Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2006
  • wyświetleń: 4267

Uciekał z gadżetami z sex shopu

Dzisiaj rano śląscy policjanci zatrzymali kierowcę, który nielegalnie przekroczył granicę w Cieszynie Boguszowicach. Mężczyzna jadący seatem cordobą ominął stojące na przejściu granicznym samochody ciężarowe i pełniących służbę funkcjonariuszy, a następnie skierował się z dużą prędkością na most graniczny.

Straż Graniczna za mostem wspólnie ze służbą czeską próbowała zatrzymać auto. Widząc zorganizowaną blokadę kierowca zawrócił i odjechał wgłąb terytorium Polski. O incydencie natychmiast powiadomiono cieszyńskich policjantów, którzy przystąpili do działań blokadowych.

Uciekinier odjechał drogą S1 kierując się na Skoczów. Na terenie tego miasta ścigany zatankował paliwo na jednej ze stacji i odjechał nie uiszczając rachunku. Wiadomość o tym zdarzeniu pozwoliła na zacieśnienie obszaru poszukiwań.

Uczestniczący w pościgu policjanci z komisariatów w Strumieniu, Skoczowie i Pawłowicach zatrzymali uciekiniera na blokadzie w miejscowości Warszowice w powiecie pszczyńskim.

Kierowcą okazał się 33-letni mieszkaniec Śląska. Mężczyzna był trzeźwy, nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania. W bagażniku auta odnaleziono atrapę pistoletu oraz... gadżety z sex shopu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

źródło: policja.katowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.