Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2023
  • 14 lipca 2023
  • wyświetleń: 1933

[WIDEO, FOTO] Rajd treningowy pszczyńskiej firmy Techtir dla WOŚP!

Kilka dni temu w czeskiej Koprivnicy odbył się rajd treningowy dakarową ciężarówką z numerem 509, który w ramach aukcji WOŚP wylicytowała Marta dla swoich wyjątkowych chłopaków: Przemka i Kacpra. Organizatorem rajdu była pszczyńska firma Techtir przy współpracy z FeshFesh oraz przy wsparciu medialnym Antyradia.

Rajd treningowy firmy Techtir dla WOŚP - 07.2023 · fot. Techtir


Ekipa rajdowych gości przyjechała ze Szczecina po to, by spędzić wspólny dzień w Koprivnicy na torze treningowym Tatry i nie tylko... Atrakcji było całe mnóstwo! Oprócz rajdu była okazja do wspólnego zwiedzenia muzeum Tatry oraz pobliskiej okolicy. Kolejny dzień ekipa Techtir spędziła, pokazując gościom uroki pszczyńskiej Pokazowej Zagrody Żubrów, zamku oraz zakątki pszczyńskiego parku. Zakończeniem pobytu był piknik dotyczący bezpieczeństwa, podczas którego właściciel oraz główny programista Techtir - Bartosz Woźnikowski opowiadał o przygotowaniu samochodów na rajd Dakar.Podczas całego wydarzenia towarzyszyła im Joanna Zientarska z Antyradia. Goście mieli okazję wypowiedzieć się na antenie podczas audycji Odjechani!

Techtir szykuje się do udziału w kolejnym rajdzie Dakar w 2024 roku! Zapraszamy do śledzenia profili firmy w mediach społecznościowych:

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.