Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2023
  • wyświetleń: 1392

Kolejna edycja akcji Rower Pomaga Zwierzętom. Dla Przystani Ocalenie

Dołącz do akcji ROWER POMAGA zwierzętom, w której rowerowe kilometry Fundacja Arka zamienia na jedzenie dla zwierząt! Wystarczy przejechać 100 kilometrów, a organizacja kupi zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

fundacja arka
Wystarczy przejechać 100 kilometrów, a Fundacja Arka kupi zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty · fot. Fundacja Arka


Arka chce pomóc prawie 500 zwierzętom z zaprzyjaźnionej Przystani Ocalenie z Ćwiklic koło Pszczyny.

Wystarczy dołączyć do Klubu "Rower Pomaga zwierzętom" na aplikacji Strava: https://www.strava.com/clubs/996453 lub wpisać przejechane kilometry na stronie rowerpomaga.pl cel - Rower Pomaga zwierzętom.

- Inspiracją do akcji była ARKA, klacz którą wykupiliśmy w zeszłym tygodniu z transportu na rzeź, a która właśnie przebywa w Przystani. Obiecaliśmy pomóc w jej utrzymaniu. Ale w Przystani jest prawie 500 zwierząt, które potrzebują pomocy - wyjaśnia Wojciech Owczarz, prezes Fundacji ekologicznej ARKA.

Akcję ROWER POMAGA wspierają: Grupa Kęty, Aluprof, Alupol, Urząd Miasta Bielsko-Biała, Urząd Miasta Katowice.

rower pomaga zwierzętom

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.