Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2023
  • 7 lipca 2023
  • wyświetleń: 3714

[FOTO] "Przesiądź się na kulturę": wakacyjny koncert grupy Shelter

W piątkowy wieczór 7 lipca podczas trzeciej przesiadki na kulturę przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie wystąpił zespół Shelter, który tworzą uczniowie i absolwenci pszczyńskich szkół ponadpodstawowych. Zobaczcie fotorelację!

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołu Shelter - 07.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


W lipcu jako pierwsi w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" wystąpili Lu Czopek (wokal), Łukasz Brudek (wokal, gitara basowa i instrumenty klawiszowe), Zosia Łach (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Cygan (perkusja) i Bartosz Kurtok (gitara elektryczna). To fantastyczni młodzi ludzie, którzy kochają muzykę i jak sami twierdzą, tworzenie muzyki bez granic pozwala im wyrażać własne uczucia i emocje.

- Świetny koncert. Ci, co mają dobry słuch to tutaj zostają. Ci, co go nie mają idą dalej - mówił Jarosław, który na koncercie znalazł się przypadkowo. Odwoził żonę na pociąg i postanowił z synem zostać do samego końca.

To kolejne wydarzenie w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" realizowanego przez Powiat Pszczyński. W tym roku letnią odsłonę otworzył koncert zespołu Churtownia. Na rozpoczęcie wakacji przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie wystąpili młodzi aktorzy ze Stowarzyszenia "take tam...". Przedstawili spektakl dla dzieci "Parasole pełne przygód".

W ramach tegorocznej przesiadki na kulturę zaplanowano także koncert duetu Julia Mreńca i Bartosz Kurtok przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie. Odbędą się również dwa kolejne spektakle Stowarzyszenia "take tam..." im. Artystów Międzywojnia. Młodzi aktorzy wystąpią dla dorosłych, w sierpniu - dla dzieci. W lipcu "Czarowną noc" zagrają w ogrodzie pszczyńskiego starostwa.

Wakacyjny rozkład jazdy  • 21 lipca, godz. 20.00 - spektakl dla dorosłych "Czarowna noc" w wykonaniu Stowarzyszenia "take tam..." im. Artystów Międzywojnia - ogród Starostwa Powiatowego w Pszczynie
  • 4 sierpnia, godz. 18.00 - koncert duetu Julia Mreńca i Bartosz Kurtok - Centrum Przesiadkowe w Pszczynie
  • 25 sierpnia, godz. 18.00 - spektakl dla dzieci "Plastuś" w wykonaniu Stowarzyszenia "take tam..." im. Artystów Międzywojnia - Centrum Przesiadkowe w Pszczynie.

ar, BM / pless.pl

źródło: Powiat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj