Wiadomości

  • 27 czerwca 2023
  • wyświetleń: 399

Esperal: Wrocław - wszywka alkoholowa to początek nowego życia bez nałogu

Materiał partnera:

Zastanawiasz się nad zabiegiem zaszycia? Starasz się wrócić do trzeźwości, ale kiedy dopadną Cię słabsze dni, Twój nałóg zwycięża i znów pijesz? Implantacja to dobry pomysł - nic nie powstrzyma Cię tak skutecznie przed alkoholem, jak Esperal; Wrocław wesprze Cię w walce - to tu mieści się przychodnia z doświadczeniem w leczeniu alkoholizmu. Zobacz, na czym polega działanie Esperalu, jak wygląda zabieg zaszycia i jakie są przeciwwskazania do jego wykonania.

Linkhouse


Esperal: Wrocław z przychodnią leczenia alkoholizmuZabieg implantacji Esperalu musi być wykonany przez specjalistę. Wizyta zaczyna się od wywiadu, podczas którego lekarz sprawdza, czy stan pacjenta jest odpowiedni do przeprowadzenia zaszycia. Najważniejsze przeciwwskazania, to:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • stan upojenia alkoholowego,
  • nadciśnienie,
  • choroby serca,
  • próby samobójcze,
  • uczulenie na którykolwiek składnik Esperalu.


Farmakologiczne leczenie Esperalem to dopiero początek drogi. W klinice otrzymasz informacje o konieczności rozpoczęcia psychoterapii - indywidualnej lub w grupie wsparcia.

Czym jest wszywka alkoholowa?To tabletki z substancją aktywną o nazwie disulfiram. Nie pozwalają na rozkład alkoholu, przez co aldehyd octowy pozostaje w organizmie w niezmienionej postaci. Enzym dehydrogenazy aldehydowej blokuje się, a cały organizm zostaje zatruty.

Jeśli wypijesz nawet niewielką ilość alkoholu, od razu odczujesz negatywne efekty. Będziesz miał szczęście, jeśli skończy się na mało przyjemnych zawrotach głowy czy nudnościach. W wielu przypadkach jednak do objawów zatrucia dochodzą skoki ciśnienia czy drgawki. W skrajnych przypadkach miks alkoholu i disulfiramu prowadzi do utraty przytomności, a nawet śmierci.

Jak wygląda zabieg wszycia Esperalu i czy to boli?To jeden z prostszych zabiegów chirurgicznych i odbywa się w znieczuleniu miejscowym (zastrzyk). Wizyta trwa ok. 30 minut i rozpoczyna się oceną stanu zdrowia pacjenta. Następnie chirurg umieszcza lek Esperal pod skórą w okolicy pośladka. Wystarczy kilka szwów i to wszystko. Po wykonaniu zabiegu od razu wracasz do swoich codziennych obowiązków, pamiętając o tym, że od teraz spożycie alkoholu w Twoim przypadku odchodzi do przeszłości. Rana szybko się goi i pozostawia niewielką, prawie niewidoczną bliznę.

Ile trwa działanie wszywki alkoholowej Esperal?Jeden zabieg wystarcza na ok. 10 miesięcy, choć czasem lek disulfiram potrafi działać nawet do 12 miesięcy. To długi okres, w którym - dzięki wsparciu terapeutycznym - udaje się pożegnać alkoholizm oraz poprawić stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz kontynuować leczenie farmakologiczne, możesz zdecydować się na kolejną wszywkę.

Wybierz implantację Esperalu we Wrocławiu i zerwij z nałogiemTrzymaj się zaleceń lekarza, a już po kilku pierwszych trzeźwych dniach zauważysz duże zmiany w swoim życiu. Nasz Gabinet we Wrocławiu przeprowadza zabiegi zaszycia i mieści się w samym centrum miasta przy ul. Dworcowej 11b.

Esperal Wrocław - zapisz się na zabieg zaszycia alkoholowegoW klinice zamówisz gabinet na wyłączność, jeżeli zależy Ci na maksymalnej dyskrecji. Nikt nie musi wiedzieć, że właśnie podjąłeś walkę z uzależnieniem. Leczenie choroby alkoholowej jest długie i wyboiste - medyczny sposób to jedna z lepszych dróg do trzeźwości. Esperal działa od razu po zaszyciu, dzięki czemu nie spożywasz już alkoholu, Twój organizm się odtruwa, wątroba się regeneruje, a Ty czujesz się coraz lepiej i masz siłę do walki.

Jeśli interesuje Cię wszywka alkoholowa, Wrocław ma dla Ciebie ofertę leczenia - zgłoś się do Naszego Gabinetu i wybierz jeden z 4 pakietów dla osób uzależnionych.