Wiadomości

  • 24 czerwca 2023
  • wyświetleń: 337

Kto powinien wybrać masaż Lomi Lomi?

Materiał partnera:

Pochodzący z Hawajów masaż Lomi Lomi cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Jest również oferowany i chętnie wybierany w polskich salonach masażu. Może bowiem zapewnić chwile odprężenia i relaksu oraz korzystnie wpłynąć na poprawę funkcjonowania całego ciała i samopoczucia. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy ludzie są zabiegani, zapracowani, przemęczeni i zestresowani. Wybranie masażu Lomi Lomi może usunąć złe skutki takiego trybu życia. Kto jednak szczególnie powinien zdecydować się na ten konkretny zabieg?

masaz2


Dla kogo jest masaż Lomi Lomi?Masaż Lomi Lomi mogą wybrać osoby, które profilaktycznie chcą zadbać o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Szczególnie jednak polecany jest on dla ludzi na co dzień zmagających się z reumatyzmem, depresją, lękami oraz bólami głowy i pleców. To także doskonały wybór dla tych, którzy swój dzień pracy spędzają w jednej pozycji - np. siedząc za komputerem lub stojąc za ladą. Z masażu Lomi Lomi chętnie skorzystają także osoby przemęczone, przepracowane i zestresowane codziennym życiem zawodowym lub osobistym. Zabieg ten jest również dla osób o obniżonej odporności oraz będących w trakcie kuracji odchudzającej.

Kto nie może skorzystać z masażu Lomi Lomi?Choć masaż Lomi Lomi posiada wiele zalet, to jednak są osoby posiadające wyraźne przeciwskazania do tego zabiegu. Z tego powodu masażysta na początku wizyty przeprowadza wywiad, aby poznać stan zdrowia klienta. Nie tylko może upewnić się o braku przeciwskazań, ale także dostosować szczegóły masażu do ciała i potrzeb masowanej osoby. Klient nie może zatem cierpieć na choroby: skóry i zakaźne, ostre stany zapalne, białaczkę i żylaki. Przeciwskazania do masażu Lomi Lomi to również podwyższona temperatura ciała, menstruacja i ciąża.

Obalamy mity o Lomi LomiLomi Lomi jest często mylony z masażem erotycznym. Tymczasem nie jest to prawda. O ile są masaże orientalne skupione typowo na doznaniach erotycznych, to Lomi Lomi koncentruje się bardziej na sferze emocjonalnej. Czasami można natknąć się na oferty masażu Nuru, który jest typowo erotyczny. Przed zdecydowaniem się na konkretny masaż warto zapoznać się z jego specyfiką i ofertą wybranego salonu, by wybrać zabieg spełniający określone oczekiwania. Temu celowi służy również wywiad, jaki na początku wizyty przeprowadza masażysta, poznając potrzeby, oczekiwania i stan zdrowia klienta.

Dużą popularnością cieszy się salon masażu tajskiego Jasmine Spa w Bielsku (https://bielsko.jasminespa.pl) a także w Częstochowie (https://czestochowa.jasminespa.pl).