Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2023
  • 16 czerwca 2023
  • wyświetleń: 4602

Areszt za posiadanie środków psychotropowych

Policyjny nos nie zawiódł... Dzięki pracy pszczyńskich funkcjonariuszy na czarny rynek nie trafi około 1800 działek dilerskich środków psychoaktywnych.

kajdanki, policja
Areszt za posiadanie środków psychotropowych · fot. KPP Pszczyna


Pszczyńscy kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej zdobyli informację, która dotyczyła 34-latka. Mężczyzna miał mieć związek z przestępczością narkotykową. By to potwierdzić, we wtorek 13 czerwca stróże prawa pojechali do jego miejsca zamieszkania. Policyjny nos nie zawiódł... W mieszkaniu policjanci znaleźli dużą ilość środków psychoaktywnych. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to środki psychotropowe zawierające substancje 4-CMC. Łącznie około 1800 działek dilerskich. Całość trafiła teraz do policyjnego laboratorium kryminalistycznego.

Mieszkaniec powiatu mikołowskiego został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonych dowodów mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Decyzją sądu 34-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.