Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2006
  • wyświetleń: 2057

Polska dla niepalących?

Polska dla niepalących, takie tytuły można przeczytać w dzisiejszej prasie, a czy tak będzie... W prawie wszystkich miejscach publicznych pojawią się tabliczki kategorycznie zabraniające palenie. Znajdziemy je w pubach, restauracjach, pociągach, w pracy czy na klatce schodowej. Mowa tu o nowej ustawie, dla której pełne poparcie deklaruje juz minister zdrowia.

Nie będzie lokali dla palących, ani sal dla palaczy w lokalu. Chcąc utrzymać takiego klienta właściciel będzie musiał postarać się o specjalną palarnię, po pierwsze hermetycznie zamknięta, po drugie klimatyzowaną. Kto się cieszy? Przeciwnicy nikotyny, a denerwują się palacze i chociażby właściciele pubów czy lokali gastronomicznych.

Zakaz będzie obowiązywał do tego stopnia, że nawet w samochodzie przewożąc pasażerów nie będzie wolno palić. Czy ustawa wejdzie i jak będzie wyglądała juz w praktyce... na to trzeba poczekać.

A.O. / pless.pl

źródło: Dziennik

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.