Reklama

Wiadomości

  • 26 maja 2023
  • 3 czerwca 2023
  • wyświetleń: 5193

[ZDJĘCIA] Przesiadka na kulturę z zespołem Churtownia

Występy przy Centrum Przesiadkowym w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" otworzył koncert zespołu Churtownia działającego przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołu Churtownia- 02.06.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Młodzi wykonawcy - Karolina Olszowiec, jej siostra Martyna, Olga Pustelnik, Bartosz Kurtok, Jakub Pudełko i Tomasz Beer w tym roku zagrali jako pierwsi w tym miejscu. Swoim talentem przyciągnęli sporą publiczność, która świetnie się bawiła - tańczyła i śpiewała razem z wokalistką. Podczas koncertu wykonali autorskie utwory i covery popularnych hitów. Publiczność usłyszała m.in. "Grandę" Moniki Brodki i "Co mi Panie dasz" Bajmu.

To kolejny występ zespołu Churtownia przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie. Pierwszy raz w tym miejscu zagrali w ramach letniej przesiadki na kulturę w sierpniu 2021 roku. Następnie wystąpili podczas koncertu noworocznego organizowanego w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę".

W piątek 2 czerwca podczas koncertu publiczność miała okazję zdobyć nagrody z logo Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Wystarczyło dobrze odpowiadać na pytania dotyczące działalności zespołu Churtownia, który gra od niespełna 3 lat. Opiekunem młodych muzyków jest Joanna Gryz.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj