pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2023
  • wyświetleń: 1623

Modernizacja bazy Remondis sp. z o.o. - spotkanie dla mieszkańców

Firma Remondis sp. z o.o. rozpoczęła wstępne prace przygotowawcze do realizacji modernizacji Zakładu w Pszczynie - Łące przy ulicy Cieszyńskiej 35. Inwestor zaprasza zainteresowane osoby na spotkanie.

Reklama

pszok  punkt selektywnej
fot. UM Pszczyna


Do Urzędu Miejskiego w Pszczynie wpłynęło pismo o podjęciu przez firmę Remondis sp. z o.o. wstępnych prac przygotowawczych do realizacji na terenie Zakładu w Pszczynie - Łące przy ulicy Cieszyńskiej 35 inwestycji pod nazwą "Modernizacja bazy Remondis sp. z o.o. w Pszczynie uwzględniającą likwidację sortowni i hermetyzację magazynowanych odpadów celem zmniejszenia oddziaływania zakładu na środowisko i lokalne społeczeństwo".

Inwestor zaprasza zainteresowane osoby na spotkanie, które odbędzie się 31 maja o godzinie 17.00 w Pszczynie przy ulicy Zdrojowej 4, w sali "Patio Con Gusto". Firma przedstawi główne założenia oraz zakres prac.

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.