Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2006
  • wyświetleń: 4156

Prowadzisz pod wpływem alkoholu - uważaj, bo trafi

Większość internatów orientuje się z pewnością, że Komenda Powiatowej Policji w Pszczynie posiada stronę internetową. Jak na taką stronę przystało, znajdują się tam bieżące informacje dotyczące jednostki, wydarzenia, porady, ostrzeżenia itd...

Jednak w ostatnim czasie pojawiła się również nowa zakładka „wyroki sądowe”. Klikając na nią otwiera się nam podstrona na której znajdziemy wyroki sądowe wydane w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej. Co ciekawsze wyroki te dotyczą osób prowadzących samochód w stanie nietrzeźwym.

I tak do tej pory na stronie znajdują się wyroki czterech „delikwentów”, którzy zostają wymienieni z imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania oraz daty urodzenia.

Czy to dodatkowa kara... Z pewnością jest to ostrzeżenie dla tych, którzy pozwalają sobie na jazdę pod wpływem alkoholu. Jak widać za to przestępstwo można się pojawić również w internecie. Czy osoby dopuszczające się takiego przestępstwa mogą pozostawać anonimowe...

A. A. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.