Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 września 2006
  • wyświetleń: 3932

BEST: OFERTA LAST MINUTE

Artykuł sponsorowany:

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na darmowych kursach! Nie zwlekaj - dopisz się!
Jeszcze udzielamy wysokich rabatów na kursy całoroczne, nawet do 50zł.

BEST: OFERTA LAST MINUTE


NOWA LOKALIZACJA SZKOŁY BEST, CZYLI JESTEŚMY BLIŻEJ KLIENTA!!!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 10 czerwca 2006 roku BEST Centrum Języków Obcych - Oddział Pszczyna zmienił swoją lokalizację na Plac Targowy 15, II piętro. Placówka znajduje się w nowym budynku mieszczącym się w samym centrum Pszczyny. Numer telefonu i e-mail pozostały bez zmian.

W naszej nowej siedzibie dysponujemy nowoczesnymi i bardzo przytulnymi salami wykładowymi oraz pokojem do nauki indywidualnej. Podczas zajęć będą mieli Państwo do dyspozycji magnetofony z CD, zestaw TV-DVD i projektor multimedialny.

Zmiana została spowodowana z jednej strony rozwojem szkoły i chęcią podwyższenia jakości naszych usług, a z drugiej rosnącymi potrzebami naszych licznych klientów.

NOWY ODDZIAŁ W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH!!!

Od 11 września BEST CJO zwiększa zasięg swojej działalności. W Czechowicach-Dziedzicach powstaje nowy oddział szkoły. Adres nowego oddziału to ul. Kolejowa 15, tel. 215 21 88. Zapraszamy wszystkich z Czechowic i okolicy. BEST przewiduje wysokie rabaty - również dla osób, które w zeszłym roku uczestniczyły w zajęciach w innych szkołach.

ZAPISY JUŻ TERAZ!!!

W nowym roku szkolnym, dzięki większej ilości sal wykładowych możemy zaproponować Państwu liczne kursy językowe na różnych poziomach zawansowania. ęzykiem wiodącym będzie jak dotychczas język angielski. Poza tym oferujemy Państwu zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także francuskiego, rosyjskiego i czeskiego.

Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kursy przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki lub soboty) oferujemy także kursy konwersacyjne i specjalny kurs dla pracujących na zmiany (w tym specjalny kurs angielskiego z elementami języka medycznego dla lekarzy i pielęgniarek).

Dla osób, które wolą poznawać język w wolniejszym tempie proponujemy angielski na spokojnie na dwóch poziomach zaawansowania (idealny dla osób starszych lub zapracowanych). W naszej centrali w Tychach możecie Państwo dodatkowo uczyć się arabskiego, chorwackiego i szwedzkiego.

1000 DARMOWYCH KURSÓW NA 10 URODZINY BEST!!!

W tym roku firma będzie obchodzić swoje dziesiąte urodziny - BEST CJO zostało założone w 1996 roku - z tej okazji możecie Państwo skorzystać z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły zapraszamy do skorzystania z DARMOWYCH KURSÓW wrześniowych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów, a także nowej lokalizacji BEST.

Wśród darmowych kursów mamy kursy standardowe dla dorosłych, młodzieży, kursy dla dzieci oraz kursy maturalne (ilość miejsc ograniczona).

Z okazji 10. urodzin BEST CJO w tyskim "Echu" (Nr 36, 06.09.2006) ukazał się wywiad z dyrektorem szkoły Dariuszem Wiśniewskim i kierownikiem ds. metodycznych Aleksandrą Zalewską.

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na darmowych kursach i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej poczytać na naszej stronie www.bestcjo.pl class=dodaj tarrget=_blank>www.bestcjo.pl

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/best.jpg align=center border=1>

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:

- podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
- słownik Longmana lub PONS
- konwersacje i warsztaty językowe GRATIS
- egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, FCE)
- dostęp do biblioteki i medioteki językowej
- konsultacje z lektorem
- Złotą Kartę BEST - czyli rabaty na usługi i towary w innych firmach (np. w gastronomii, na zakup książek, art. biurowych, usługi foto, fitness, fryzjera, przewozy autokarowe do Anglii, Holandii, Belgii i Niemiec oraz super rabaty na kursy prawa jazdy w Ośrodku - Szkolenia Kierowców "3" w Pszczynie w tym 1 godzina jazdy gratis)

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej siedziby na ZAPISY i do skorzystania z sierpniowych promocji, bowiem czym wcześniej się zapiszesz tym taniej.

Nowy adres naszej szkoły językowej
"BEST" Centrum Języków Obcych
Pszczyna, Plac Targowy 15, II piętro

(nowy budynek za ZUS, naprzeciw PZU i Restauracji NOVA)
Tel. (0-32) 447 07 23
www.bestcjo.pl class=dodaj tarrget=_blank>www.bestcjo.pl
e-mail: pszczyna@bestcjo.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.