pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2006
  • wyświetleń: 15130

Tragiczny wypadek pielęgniarek

Tragiczny wypadek pielęgniarek
fot. KPPSP Pszczyna


Rodziny trzech pielęgniarek, które zginęły w tragicznym wypadku drogowym, nie dostaną odszkodowania! Prokuratura w Tychach umorzyła śledztwo, zrzucając winę na ofiarę, Wandę Pawełko, która prowadziła samochód - pisze dzisiejszy Super Express.

Do tragicznego wypadku doszło w marcu tego roku w Woli. Jak informowała wtedy Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, rano na ul. Międzyrzeckiej kobieta kierująca Fiatem Brava najprawdopodobniej wpadła w poślizg i po uderzeniu w bariery mostu wpadła do rzeki.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie pasażerki. Kierującą oraz pozostałe dwie kobiety podróżujące samochodem umieszczono w szpitalu. Niestety jednej z nich nie udało się uratować. Kobiety były pielęgniarkami w pszczyńskim szpitalu. Jechały na sobotni dyżur...

Jak pisze Super Express, w aktach sprawy nie ma nawet śladu informacji o ogromnej dziurze w jezdni, która była powodem dramatu! Uznano, że w momencie wypadku "nawierzchnia jezdni była sucha i bez ubytków". Mąż kobiety, która prowadziła samochód jest przekonany, że wypadek był spowodowany podziurawioną jak ser szwajcarski drogą. Tego samego zdania są Jolanta Kołek oraz Renata Polakowska, którym cudem udało się przeżyć.

Tyska prokuratura umorzyła śledztwo, a winę zrzuciła na kierowcę. Kilka dni temu sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

ups / pless.pl

----------------

Zdjęcia z dnia 25-03-2006
Tragiczny wypadek w Woli · fot. KPPSP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.