pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1265

Tuż przed porodem straciła mieszkanie. Pomogli fryzjerzy

12 000 złotych - tyle udało się zebrać w akcji 1000 km dla Ani! To dzięki poruszeniu wielu serc i zaangażowaniu m.in. pszczyńskiego studia fryzjerskiego Boho oraz 9 innych salonów na trasie inicjatywy. Szkolenie przeprowadził charytatywnie Maciek Wróblewski - znany stylista gwiazd, w środowisku fryzjerów kojarzony z programu TVN "Afera Fryzjera". Celem wydarzenia było zebranie jak największej kwoty pieniędzy, które mają pomóc stanąć na nogi Ani. Kobieta straciła mieszkanie w pożarze, a za kilka chwil rodzi dziecko.

Reklama

Akcja 1000 km dla Ani w salonie BOHO Hair & Beauty
Akcja 1000 km dla Ani w salonie BOHO Hair & Beauty · fot. Maciej Wróblewski


Ania jest siostrą przyjaciela pomysłodawców akcji, który jest fryzjerem. Organizatorzy wybrali kilka salonów, w których Maciej Wróblewski pojawił się ze szkoleniem. W Pszczynie akcja odbyła się 15 stycznia. Wstęp był za darmo, ale każdy mógł dołożyć się do zbiórki. Cały dochód z inicjatywy zostanie przekazany Ani oraz rodzinie.

Pani Ania dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia i 30 dni przed porodem straciła wszystko podczas pożaru mieszkania. Podczas gotowania potraw wigilijnych doszło do zwarcia instalacji. W kilka minut spłonęło całe mieszkanie, wyposażenie wraz z rzeczami dla dziecka. Spaliły się: wózek, łóżeczko, każda drobna rzecz.

Pani Ania niebawem urodzi, a nie ma ani jednej rzeczy. Można ją wesprzeć, wpłacając pieniądze na zbiórkę:

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.