pless.pl

Wiadomości

  • 16 stycznia 2023
  • wyświetleń: 341

Polecana wypożyczalnia nart w Szczyrku

Materiał partnera:

Mówi się, że w sporcie nie jest najważniejszy sprzęt, ale umiejętności zawodnika. Jest to po części prawda, jednak w przypadku niektórych dyscyplin, np. takich jak jazda na nartach czy snowboardzie, sprzęt również odgrywa ogromną rolę. Zobaczmy, gdzie można wypożyczyć dobre narty i deski snowboardowe wybierając się na stoki w Szczyrku.

Balana


Wypożyczalnia nart Szczyrk - na co zwracać uwagę?W Szczyrku i w innych górskich kurortach funkcjonuje wiele wypożyczalni sprzętu zimowego. Nie każdy z tych punktów jest jednak warty odwiedzin. Niestety, wiele z tego typu miejsc oferuje słabej jakości sprzęt i akcesoria sportowe, a korzystanie z takich przedmiotów może być niekomfortowe lub doprowadzić do wypadku. Z wyborem dobrej wypożyczalni nart mogą mieć problem szczególnie początkujący fani zimowego szaleństwa.

Aby rozpoznać miejsce takie jak profesjonalna wypożyczalnia nart w Szczyrku, warto zwracać uwagę na kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim, dobrze jest zorientować się sprzęt jakich marek oferuje dana wypożyczalnia. W sieci nawet laik może znaleźć i poczytać opinie na temat konkretnych firm produkujących narty, deski snowboardowe i akcesoria sportowe. Najlepiej, jeśli wybrana poprzez nas wypożyczalnia ma w ofercie asortyment pochodzący od renomowanych i znanych producentów.

Kolejną ważną kwestią jest stan techniczny sprzętu. Fachowa wypożyczalnia dba o stan swoich sprzętów - regularnie je konserwując i pielęgnując. Ostatnią, ale nie mniej istotną sprawą jest higiena. Profesjonalna wypożyczalnia nart w Szczyrku dokładnie czyści i dezynfekuje sprzęt po każdym kliencie. Dotyczy to szczególnie przedmiotów, które mają duży kontakt z ciałem, czyli np. kasków czy butów. Szukając wypożyczalni sprzętu zimowego warto zerknąć na opinie i komentarze innych użytkowników zamieszczanych w sieci, pozwoli to wybrać najlepsze tego typu miejsce.

Wypożyczalnia nart Szczyrk - jaka jest najlepsza?Najlepsza wypożyczalnia nart w Szczyrku bez wątpienia znajduje się w ośrodku narciarskim Beskid Sport Arena. Jest ona zlokalizowana na parterze, w głównym budynku stacji BSA i otwarta w godzinach pracy wyciągu. W tej wypożyczalni można znaleźć nowy sprzęt narciarski i snowboardowy renomowanych firm, który regularnie jest czyszczony, dezynfekowany i przechodzi przegląd techniczny. Ta wypożyczalnia nart w Szczyrku dodatkowo zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą w doborze właściwego sprzętu sportowego. Oprócz wypożyczalni funkcjonuje też serwis sprzętu zimowego, w którym można wykonać usługi serwisowe, takie jak: ostrzenie krawędzi, wyrównywanie ślizgu czy smarowanie nart i desek.

Beskid Sport Arena - nie tylko profesjonalna wypożyczalnia nart w SzczyrkuWarto przypomnieć, że Beskid Sport Arena to nie tylko profesjonalna wypożyczalnia nart w Szczyrku. To kompleksowy ośrodek narciarski, który oprócz wypożyczalni oferuje swoim klientom nowoczesne trasy narciarskie, wygodne wyciągi, szkołę narciarską i przedszkole narciarskie oraz dwa punkty gastronomiczne. Do dyspozycji gości dostępne są 4 trasy narciarskie o łącznej długości 3.2 km o różnym stopniu trudności. Narciarze i snowboardziści mogą dostać się na trasy za pomocą jednego z 3 wyciągów, których łączna przepustowość wynosi około 4 000 osób w ciągu godziny. Głównym urządzeniem transportowym ośrodka jest Kolej Linowa "Beskid" - sześcioosobowa, wyprzęgana kanapa, wyposażona w osłony przeciwwiatrowe, ale oprócz niej znajduje się tu jeszcze wyciąg sportowy oraz wyciąg widokowy.

Ośrodek narciarski Beskid Sport Arena jest doskonały dla osób chcących nauczyć się jazdy na nartach lub desce, gdyż na jego terenie funkcjonuje szkoła narciarska i snowboardowa, w której pracują doświadczeni instruktorzy, będący w stanie nauczyć jazdy niemal każdego, kto się do nich zgłosi.

Z ośrodkiem narciarskim Beskid Sport Arena można skontaktować się m.in.:
  • dzwoniąc pod numer: tel: +48 33 443 43 00
  • pisząc e-mail na adres: biuro@beskidsportarena.pl
  • komunikując się przez portale społecznościowe
  • odwiedzając stronę www pod adresem domenowym: beskidsportarena.pl
  • odwiedzając ośrodek osobiście: ul. Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk
  • przez wizytówkę w Google: beskid-sport-arena.business.site/