pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2023
  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1062

Zebranie w Jarząbkowicach. Wybrano sołtysa i radę sołecką

W Jarząbkowicach 16 stycznia odbyło się zebranie wiejskie. Dariusz Czakon po raz kolejny został wybrany na sołtysa.

Reklama

Dariusz Czakon po raz kolejny został wybrany na sołtysa Jarząbkowic
Dariusz Czakon po raz kolejny został wybrany na sołtysa Jarząbkowic - 16.01.2023 · fot. UG Pawłowice


Przewodniczącym zebrania, z uwagi na fakt, że zebranie miało charakter wyborczy, był wójt Franciszek Dziendziel. Zanim rozpoczęło się głosowanie, sołtys Dariusz Czakon przedstawił sprawozdanie z działań sołtysa i rady sołeckiej, a zastępca wójta Joanna Śmieja omówiła najważniejsze ubiegłoroczne działania Gminy w Jarząbkowicach i zdania istotne dla ogółu mieszkańców.

Mieszkańcy zostali również zapoznani z zadaniami zaplanowanymi do realizacji w sołectwie w 2023 roku. Zadania zaplanowane do realizacji w Jarząbkowicach w 2023 roku

Wybory sołtysa w Jarząbkowicach
Wybory sołtysa w Jarząbkowicach - 16.01.2023 · fot. UG Pawłowice


W wyniku przeprowadzonych wyborów sołtysem na kolejną pięcioletnią kadencję ponownie został Dariusz Czakon, a w skład rady sołeckiej weszli: Jan Krosny, Marek Trzaskalik, Andrzej Trzaskalik, Andrzej Hawełka, Mirosław Pietrzak, Czesław Brachaczek, Andrzej Janos. W części dotyczącej wolnych głosów i wniosków mieszkańcy Jarząbkowic nie mieli żadnych uwag.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.