pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2023
  • dzisiaj, 06:20
  • wyświetleń: 7778

[PROGRAM] 31. Finał WOŚP w Pszczynie z Mesajahem!

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! To hasło przewodnie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pszczyny jak zwykle nie zabraknie na mapie finałowego grania! Mamy dla Was filmowe zaproszenie od Jurka Owsiaka!

Reklama

Loading...


PROGRAM - moc atrakcji!SOBOTA

Finałowe granie rozpoczniemy już w sobotę 28 stycznia na sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Finał otworzy koncert Ogniska Muzycznego w Pszczynie o godzinie 16:00. Następnie na scenie pojawią się uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Wisły Wielkiej w krótkim pokazie tanecznym, a dzień zakończymy musicalem dedykowany dzieciom pt. "Kotki" w wykonaniu Stowarzyszenia "Take tam..." im. Artystów Międzywojnia.

NIEDZIELA - sala widowiskowa PCKul

Niedzielne granie od lat odbywa się przy tanecznym udziale pszczyńskiej młodzieży - tak będzie i w tym roku. Od godziny 12:00 zapraszamy do sali widowiskowej PCKul, gdzie zaprezentują się: Forma Marta Krzystek, Studio Tańca Catch The Flow oraz grupy taneczne działające przy Pszczyńskim Centrum Kultury oraz Mażoretki Fresh.

O godzinie 15:00 rozpocznie się instrumentalne bicie rekordu hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod batutą Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy ze swoim instrumentem na salę widowiskową co najmniej 15 minut wcześniej.

Występy w PCKulu zakończą soliści Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless" pod opieką Barbary Brody-Malon o godzinie 16:00.

NIEDZIELA - Rynek

Na Rynku to dopiero będzie się działo! W godzinach 9:00 do 15:00 zapraszamy do autobusu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach wszystkich dawców krwi - tych "starych" i tych nowych! Będzie też Dzień Dawcy Szpiku DKMS - każdy chętny będzie mógł się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku.

Od 13:00 do 18:00 odbędzie się na jarmark Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej - doskonała okazja do zapoznania się z lokalnymi certyfikowanymi produktami. Natomiast na tych, którzy chcieliby się zapoznać z pracą strażaka lub ratownika medycznego będą czekać specjalne stoiska Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie oraz Grupy Ratowniczej HKR Pszczyna, może ktoś zechce przymierzyć się do wozu strażackiego?

Dla najmłodszych w godzinach od 14:00 do 17:00 odbędą się animacje z animatorkami z Figli-Migli. Nie obędzie się bez zabaw ruchowych oraz plastycznych - oczywiście z motywem serduszka!

Gwiazdą tegorocznego Finału będzie pochodzący z Wrocławia, znany nie tylko fanom reggae - MESAJAH! Wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent. Współzałożyciel zespołu Natural Dread Killaz. Mesajah znany szerszej publiczności dzięki utworowi "Każdego dnia", który pozostaje przebojem do dziś. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się, aż do ostatniego dźwięku, o czym będziecie się mogli sami przekonać już 29. stycznia!

Tradycyjnie o godzinie 20:00 odbędzie się Światełko Do Nieba!

LICYTACJE

Od kilku dnia na platformie Allegro sukcesywnie pojawiają się nowe licytacje. Można wylicytować m.in. pakiet zabiegów w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój, pakiet badań do Szpitala Joannitas czy vouchery do pszczyńskich restauracji, a także samochody na weekend od Auto-Gazda Group. Wszystkie licytacje dostępne są pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/wosppszczyna

Podczas dwóch dni pszczyńskiego Finału będzie można również wylicytować wiele rzeczy, od gadżetów związanych z 31. Finałem po vouchery i przedmioty przekazane przez: Barbarę Bandołę - starostę pszczyńskiego, Dariusza Skrobola - Burmistrza Pszczyny, Trendy by M, Karczmę Wiejską, Zoki i Batki, Marietta Haft, Salon bielizny Ona i On, Restauracja Międzywojenna, Trendy Hair Fashion, Hotel Styl 70.

Hard Rockets dla WOŚP! Wylicytuj koncert w Twoim domu lub lokaluStali bywalcy anteny Antyradia ze swoim utworem "Elektryczne Dziady", a ostatnio także podbijającym listę Turbo Top w Antyradiu "Człowiek z wysokiego zamku" zespół Hard Rockets zaprasza do niesamowitej licytacji.

Chcesz zadziwić rodzinę i znajomych? Hard Rockets mogą wpaść do Ciebie do mieszkania z akustycznymi instrumentami i zagrać materiał z naszej najnowszej płyty. A może prowadzisz lokal i chciałbyś, żeby w nim zagrali? Do tego niebanalny dodatek! Płyta CD "Elektryczne Dziady i inne gusła" - oficjalne wydanie oraz płyta CD "Elektryczne Dziady i inne gusła" w wersja demo - inna tracklista, nieco inny design opakowania i książeczki. Kolekcjonerski rarytas.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/hard-rockets-koncert-u-ciebie-2-plyty-13178614890

hard rockets


Już teraz można wesprzeć WOŚP wpłacając datki do wirtualnej skarbonki - kliknij TUTAJ.

Bieżące informacje o Pszczyńskim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można śledzić na facebooku: https://www.facebook.com/wosp.pszczyna

Organizatorem Finału jest Pszczyńskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Pszczynie oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie przy współudziale: Stowarzyszenia "Take tam..." im. Artystów Międzywojnia, Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless", Studio Tańca Catch The Flow, Forma Marta Krzystek, PCKul Tańczy & Mażoretki Fresh, Lokalna Marka Ziemi Pszczyńskiej, Ognisko Muzyczne w Pszczynie.

Sponsorami Finału są: P.P.T.H.U. Dromader z Brzeźce, Inter-Welm Group, OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych, P.H.U.P. Rolchem z Ćwiklic, Brovar16 oraz Auto-Gazda Group.

31. Finał WOŚP w Pszczynie z Mesajahem

ar, BM / pless.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.