Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1888

[FOTO] Banery o szkodliwości smogu na ogrodzeniach szkół

Stowarzyszenie Pszczyński Alarm Smogowy Nie Dokarmiaj Smoga rozpoczęło kolejną kampanię informacyjno-edukacyjną "Jak smog wpływa na nasze zdrowie". Na ogrodzeniach szkół powiatowych zostały powieszone banery informujące o skutkach zdrowotnych zanieczyszczenia powietrza.

Banery o szkodliwości smogu na ogrodzeniach szkół - 12.2022 · fot. powiat


Powiat Pszczyński wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, Powiatowym Zespołem Szkół nr 1 w Pszczynie, Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Pszczynie i Zespołem Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie przyłączyły się do inicjatywy. Kampanię antysmogową merytorycznie wspiera Szpital Joannitas w Pszczynie.

- Wspólnymi siłami chcemy zadbać, by informacje o tym, jak smog destrukcyjnie wpływa na organizm człowieka, były widoczne w powiecie pszczyńskim. Ogrzewając swoje domy warto pomyśleć o innych, zastanowić się, czy nie przyczyniamy się do rozprzestrzeniania się chorób wśród mieszkańców naszego powiatu - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyńska.

Loading...

ar / pless.pl

źródło: Powiat Pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj