Wiadomości
- 21 listopada 2022
- wyświetleń: 4107
Kolarski UKS Avatar drugi w klasyfikacji klubowej ŚlZKol
Klub kolarski UKS Avatar z Kobielic zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej Śląskiego Związku Kolarskiego.

W tym roku na szczycie znalazł się Kolejarz-Jura Częstochowa. Trzecie miejsce zajął klub Feniks Rydułtowy.
Do klasyfikacji klubowej zalicza się punkty za miejsca zajęte w klasyfikacjach zespołowych w poszczególnych kategoriach - osobno w kat. męskich i żeńskich.
- Dziękujemy naszym zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz partnerom - wspólnie zdobyliśmy 2 miejsce - mówi trener Rafał Sekta.
Poniżej pełne zestawienie:
Loading...
Loading...
Zobacz także
[WIDEO, ZDJĘCIA] Gala podsumowania sezonu 2025 kolarskiego UKS Avatar Silesia Team Kobielice
Zimowe sukcesy "Avatarków" w kolarstwie przełajowym
UKS AVATAR Silesia Team Kobielice najlepszym klubem kolarskim na Śląsku!
Dzisiaj#AktywnaEkipa: Wycieczka w Beskid Mały - jedziemy na Hrobaczą Łąkę
JutroVIII Terenowy Wyścig Rowerowy z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Pszczyny!
7 sierpniaPoznaliśmy trasę 83. Tour de Pologne. Wyścig przejedzie przez gminę Miedźna
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









