pless.pl

Wiadomości

  • 21 listopada 2022
  • wyświetleń: 340

Święto zakupów się zbliża! - zobacz, co możesz kupić w trakcie Black Friday

Materiał partnera:

Black Friday to wyczekiwane święto dla zakupowych entuzjastów. Przy aktualnej sytuacji ekonomicznej, związanej z wysoką inflacją, jeszcze bardziej czekamy na ten dzień, który w tym roku wypada 25 listopada. Co zatem możemy kupić na Black Friday, aby naprawdę sporo oszczędzić? Wiele firm w tym roku szykuje naprawdę duże promocje!

black friday concept sign on red background 2022


Ubrania i obuwie z wyższej półkiCzarny Piątek to idealna okazja na zakup odzieży takiej jak wełniane swetry, jedwabne koszule czy ponadczasowe zimowe płaszcze. Wiele marek premium tego dnia bardzo mocno obniża ceny swoich produktów, nawet tych klasycznych. To idealna pora na zakup wymarzonej rzeczy w atrakcyjnej cenie. Taka sama sytuacja dotyczy obuwia dobrej jakości, którego ceny ze względu na materiał czy sposób wykonania mogą być szczególnie wysokie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na buty sezonowe, letnie, ponieważ ich zapewne już promocyjne ceny mogą zostać dodatkowo obniżone. Dlatego szczególnie warto zainteresować się rzeczami, które od dawna wiszą nam w koszykach, bo w Black Friday ich ceny mogą spaść nawet o ponad 50%. Zajrzyj też na strony z ulubionym ubraniami, ceny mogą tego dnia zaskoczyć.

Kosmetyki i perfumy marek premiumKażda z kobiet posiada swoje ulubione kosmetyki, jednak nie każda może na co dzień pozwolić sobie na ich zakup. Black Friday to idealna okazja, aby uzupełnić zapasy najlepszych kosmetyków ulubionych marek. Wiele drogerii i firm przygotowuje na ten dzień zestawy kosmetyków, które można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach np. 3 w cenie 1, czy też obniżki cen pojedynczych produktów. W Czarny Piątek szczególną uwagę warto zwrócić na perfumy, których ceny bywają naprawdę duże. Sprawdź czy akurat ulubiony zapach nie jest przeceniony o nawet kilkadziesiąt procent.

Elektronika i sprzętyTo na przeceny elektroniki czeka najwięcej osób podczas Black Friday. W dzisiejszych czasach komputery, smartfony czy inne sprzęty elektroniczne są nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego tego dnia szczególnie zainteresujmy się sklepami z elektroniką takimi jak https://www.mediaexpert.pl/lp,black-Friday. Jeżeli dłuższy czas planowaliśmy zakup telefonu lub słuchawek sprawdźmy, czy akurat dany model nie jest przeceniony, może być to niepowtarzalna okazja na kupienie go w wyjątkowo dobrej cenie. Aktualnie zauważalny jest również trend, w którym wiele osób budujących dom czy urządzających mieszkanie pozostawia zakup sprzętów AGD i RTV właśnie na Black Friday. Jeżeli nie spieszysz się z wykończeniem nowego mieszkania naprawdę warto poczekać do Black Friday i zakupić wybrany sprzęt w bez wątpienia atrakcyjnej cenie.

Prezenty świąteczneUmiejscowienie w kalendarzu zakupowego święta jakim jest Black Friday to idealna okazja na zakup prezentów na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Takie zaplanowanie i zakup upominków w okresie największych promocji pozwoli na nabycie wymarzonego smartfonu dla bliskiej nam osoby czy zabawek dla dzieci. Dodatkowo działanie takie umożliwi nam dobre wykorzystanie budżetu, a często zakup lepszych jakościowo rzeczy niż moglibyśmy pozwolić sobie na co dzień. Co najważniejsze Black Friday daje możliwość uniknięcia uciążliwych zakupów w najbardziej gorącym, przedświątecznym okresie.

Black Friday to święto zakupów i wszystkich w nich zakochanych, ale również tych, którzy na zakupach najbardziej lubią oszczędzać.