Wiadomości
- 18 listopada 2022
- wyświetleń: 2178
Trwa nabór wolontariuszy do pszczyńskiego sztabu WOŚP
Trwa nabór wolontariuszy WOŚP, którzy będą kwestowali na terenie gminy Pszczyna.
Aby się zarejestrować wystarczy skorzystać ze strony iwolontariusz.wosp.org.pl i wybrać sztab nr 733.
Wystarczy zarejestrować się na portalu http://www.iwolontariusz.wosp.org.pl, podając swoje dane i dodając zdjęcie. Po przesłaniu zdjęcia należy poczekać na sprawdzenie jakości zdjęcia przez Fundację. Resztą zajmie się gminny sztab.
W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt ze sztabem: https://www.facebook.com/wosp.pszczyna
Zobacz także
2,5 mln zł na projekty mieszkańców w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2027
Budują plac zabaw przy nowym żłobku w Woli
Plac zabaw przy przedszkolu w Piasku będzie zamykany. To reakcja na wandalizm i wulgarne zachowania
[WIDEO] Ruszył cykl filmów w ramach kampanii "Bądź bezpieczny na hulajnodze elektrycznej"
Gorący tematSzum wokół lodów za pasek "Pod Dębem". Wydarzenie Rzecznika Praw Dziecka odwołane
Trwa rekrutacja do nowo powstającego żłobka "Kubusiowe Maluchy" w Woli
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







