pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2022
  • wczoraj, 06:23
  • wyświetleń: 2022

Koncert na rzecz rodziny, która straciła dom w pożarze

Za nami:

27 listopada w kościele pw. św. Michała Archanioła w Krzyżowicach odbędzie się koncert charytatywny na rzecz rodziny radnego Gminy Pawłowice Piotra Fojcika, która w wyniku pożaru domu poniosła ogromne straty. W programie najpiękniejsze utwory sakralne.

Reklama

Dom w Krzyżowicach po pożarze - 11.2022
Dom w Krzyżowicach po pożarze - 11.2022 · fot. archiwum rodzinne


Organizatorami koncertu charytatywnego są parafia pw. św. Michała Archanioła oraz Ochotnicza straż Pożarna w Krzyżowicach. Koncert odbędzie się o godzinie 15:40 zaraz po nieszporach, które zaczynają się o 15:00.

Wystąpią:

  • Artur Plinta - śpiew - kontratenor/sopran
  • Michał Staniek - organy.


Zarówno Artur jak i Michał są związani z muzyką od wielu lat. Aktualnie oboje studiują na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, ciągle pracując i rozwijając swoje umiejętności. Oboje również są związani z Krzyżowicami - Michał jako organista tamtejszej parafii, a dla Artura jest to rodzinna miejscowość, gdzie zaczęła się jego wokalna droga.

Prowadzenie koncertu: Marcin Olbrich.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1279063359519063

Koncert na rzecz rodziny, która straciła dom w pożarze

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.