pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 lipca 2006
  • wyświetleń: 14151

Festyn w żeglarskim klimacie

Żeglarsko zrobiło się w miniony weekeend w Pszczynie. W sobotę na akwenie łąckim obyły się regaty, a w niedzielę na osiedlu Daszyńskiego miłośnicy szant mogli udać się na festyn rodzinny w żeglarskim klimacie.

Festyn w żeglarskim klimacie · fot. pless.pl

Sprawdziły się zapowiedzi organizatorów. Dla miłośników sportu i zabawy przy dobrej muzyce, przygotowano "morze" emocji. Oprócz zespołów szantowych Tonam i Synowie, Szantana i Sąsiedzi wystąpił młody kabaret Eksperyment (www.experyment.go.pl), który tworzą czterej uczniowie pszczyńskich szkół średnich - Wojtek Gorzko i Paweł Klepek z Chrobrego oraz Krzyś Cepok i Jonatan Rabinek z ZSR.

Do tego mnóstwo imprez sportowych - turniej tenisa ziemnego, koszykówki, skata, piłki nożnej, rodzinny rajd rowerowy i wiele innych atrakcji.

Następny piknik już za rok. W zeszłym roku był w stylu country, w tym roku w klimacie żeglarskim, ciekawe więc czym uraczą nas organizatorzy w następnym roku.

Organizatorami tegorocznego festynu był Zarząd osiedla Daszyńskiego wraz Pszczyńskim Bractwem Ligi Morskiej i Rzecznej.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.