Wiadomości
- 8 listopada 2022
- wyświetleń: 2960
Zakończono termomodernizację budynku przy ulicy Kopernika
Zakończono termomodernizację budynku przy ulicy Kopernika 29 w Pszczynie.
Budynek jest zarządzany przez Administrację Zasobów Komunalnych. Jest na liście kilkunastu obiektów, gdzie realizowane są inwestycje związane z dociepleniem ścian i wymiany źródeł ciepła na ekologiczne kotły.
Inwestycja została zrealizowana dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Spójności pozyskanym przez gminę Pszczyna w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.
Smog w Pszczynie
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj
Za nami"Czyste Powietrze", "Moje Ciepło" i inne. Marcowe spotkania z ekodoradcą w Pszczynie
Kopciuchy zniknęły, zastąpiło je m.in. ogrzewanie elektryczne. Czy lokatorzy radzą sobie z rachunkami?
Gorący tematPszczyna: wymiana starych kotłów to spadek stężeń szkodliwych pyłów - badania naukowe
Nie Dokarmiaj Smoga: briefing przy antypomniku kopciucha pod hasłem "Mobilizujemy maruderów"
Gorący tematCzy w Pszczynie oddycha się lepiej? Sprawdziliśmy dane z lat 2018-2025
Milion złotych dla mieszkańców Goczałkowic na instalacje fotowoltaiczne
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








