pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 3877

Zofia Masny-Klimczak nadal walczy o tytuł polskiego Masterchefa!

Za nami kolejny odcinek 11. edycji programu Masterchef Polska, w którym udział bierze Zofia Masny Klimczak, urzędniczka z Pszczyny. Pszczynianka nadal walczy o tytuł Masterchefa!

Reklama

Zofia Masny-Klimczak wśród finalistów 11 edycji Masterchefa!
Zofia Masny-Klimczak wśród finalistów 11 edycji Masterchefa! · fot. TVN


Na początku dzisiejszego odcinka jurorzy zaznaczyli, że z walki o tytuł Masterchefa dzisiaj nikt nie odpadnie. Po każdej z konkurencji uczestnicy otrzymywali punkty, które po zsumowaniu powiedzą, który z nich wyjedzie za granicę, aby nadal walczyć o tytuł najlepszego kucharza w Polsce. W sumie punktowane będą cztery konkurencje - w niedzielę odbyły się dwie z nich.

W pierwszej z konkurencji uczestnicy musieli przygotować deser o nazwie Madagaskar, który zaprezentował mistrz cukiernictwa - Krzysztof Ilnicki. Zadaniem kandydatów do zdobycia tytułu Masterchefa było jak najlepsze odwzorowanie tego deseru. Mieli na to 120 minut. W tej części odcinka Zofia Masny-Klimczak z Pszczyny otrzymała 3 punkty.

W drugiej konkurencji, której towarzyszył gość specjalny odcinka - Hector Jimenez-Bravo, juror ukraińskiej edycji Masterchefa - zadaniem uczestników było przygotowanie 2 dań z 2 kontynentów, których głównym akcentem był wylosowany składnik. Zofia Masny-Klimczak wylosowała czerwoną fasolę. Jakie dania przygotowała? Możecie to sprawdzić poniżej.

Dania z fasoli przygotowane przez Zofię Masny-Klimczak
Dania z fasoli przygotowane przez Zofię Masny-Klimczak · fot. mp


Dania z fasoli przygotowane przez Zofię Masny-Klimczak
Dania z fasoli przygotowane przez Zofię Masny-Klimczak · fot. mp


W tej konkurencji Zofia Masny-Klimczak zajęła 2. miejsce, za co otrzymała 6 punktów! W sumie dzisiaj zdobyła ich 9. Czy wyjedzie do Włoch, gdzie odbędzie się kolejny etap programu? Dowiemy się już za tydzień!

mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.