Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2022
  • 1 listopada 2022
  • wyświetleń: 7088

Masterchef: pszczyńska urzędniczka w półfinale!

W 9. odcinku Masterchefa kucharze stoczyli bój o wejście do półfinałowej siódemki! W kolejnym etapie zobaczymy Zofię Masny-Klimczak - urzędniczkę z Pszczyny!

Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef
Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef · fot. TVN


W tym odcinku kucharze musieli pokazać dosłownie serce na talerzu. Temat pierwszej konkurencji to serca: gęsi, kaczki, indyka, królika, wieprzowe i wołowe. Nie zabrakło również opcji wegetariańskiej i na talerzu pojawiły się serce karczocha oraz palmy.

Zofia zaserwowała jurorom serca gęsie z szalotką, grillowaną sałatą rzymską oraz gruszką w winie. Danie przypadło do gustu Magdzie Gessler, Annie Starmach oraz Michelowi Moranowi. Docenili oni nie tylko smak, ale też estetykę podania.

masterchef


Druga część odcinka była wieloetapowa. Produkty, z których uczestnicy musieli stworzyć wyśmienite dania to fenkuł, tofu i jeżowiec.

Fenkuł Zofii okazał się jednym z najlepszych dań i pszczynianka trafiła na balkon, co zagwarantowało jej przejście do półfinałowej siódemki!

Gratulujemy!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.