pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lipca 2006
  • wyświetleń: 2520

Sonda: Jakie imprezy?

Przedstawiamy mini sondę Głosu Pszczyńskiego. Dziennikarze gazety zapytali mieszkańców Pszczyny, o jakie imprezy chcieliby poszerzyć ofertę kulturalną proponowaną na wakacje.
Swoje propozycje prosimy zamieszczać za pomocą komentarzy do tej wiadomości.

ups / pless.pl

Wiktor Łaba: Chciałbym żeby w Pszczynie organizowano więcej koncertów z muzyką młodzieżową. Najlepiej gdyby odbywały się one w trakcie weekendów raz na rynku raz w parku, świetnie, jeżeli miałyby miejsce co tydzień. Nie mam poza tym większych wymagań, tylko żeby było trochę miejsca do poskakania dla młodych ludzi w trakcie tego typu imprez.

Dominika Kowalska: Dobrym pomysłem byłaby organizacja maratonów filmowych w naszym pszczyńskim kinie. Chętnie zobaczyłabym w trakcie tych sensów filmowych jakieś nowe produkcje, najlepiej komedie romantyczne. Oprócz tego można by organizować więcej festynów rodzinnych w parku.

Ewelina: Oczekiwałabym większej ilości koncertów z muzyką młodzieżową w parku, w naszym mieście co tydzień powinna odbywać jakaś impreza. Najlepiej gdyby występujący artyści się nie spóźniali, i grali tyle, ile powinni.

Teresa: Więcej imprez powinno być organizowanych przez kino, nie tylko koncerty metalowe, bo to muzyka nie dla wszystkich. Dodatkowo proponowałabym festyny w parku, może jakieś skoki na bungee przy okazji.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.