pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2022
  • wyświetleń: 1470

Gmina Suszec: ankieta dotycząca zapotrzebowania na węgiel

Urząd Gminy Suszec, w związku z możliwością dystrybucji węgla na potrzeby mieszkańców, udostępnia ankietę, której celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

Reklama

węgiel
Węgiel · fot. pixabay.com


Ankieta skierowana jest wyłącznie do osób mieszkających na terenie Gminy Suszec, które otrzymały dodatek węglowy lub uzyskały do niego prawo i do tej pory jeszcze nie zakupiły węgla w cenie poniżej 2.000,00 złotych brutto za tonę.

Wyniki ankiety będą podstawą do wstępnego oszacowania zamówienia na węgiel.

W związku z powyższym prosi się wszystkich Mieszkańców Gminy Suszec, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie w terminie do 15 listopada 2022r. i przekazania jej za pośrednictwem poczty elektronicznej: gmina@suszec.pl lub w wersji papierowej do Urzędu Gminy Suszec - Punkt Informacyjny.

Ustawa regulująca sprzedaż węgla przez gminy jest w trakcie procedowania, więc powyższe informacje ostatecznie mogą ulec zmianie. Po wprowadzeniu ustawy koniecznie będzie złożenie wniosku o zakup węgla od Gminy.

Urząd Gminy Suszec zastrzega, że nie będzie miał żadnego wpływu na jakość dystrybuowanego węgla oraz asortyment, jaki będzie ostatecznie dostępny dla samorządu.

Ankieta - załącznik do pobrania na stronie urzędu gminy: suszec.pl/pl/6556/18054/zapotrzebowanie-na-wegiel-w-gminie-suszec.html

ar / pless.pl

źródło: UG Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.