Wiadomości

  • 25 października 2022
  • wyświetleń: 578

"Coffee to go" - kącik kawowy dla firm w Twoim zasięgu

Materiał partnera:

Wiesz, że w 2021 roku aż 49% Polaków deklarowało, że pije kawę poza domem? Przywiązanie konsumentów do tego napoju staje się coraz mocniejsze, dlatego można założyć, że dziś jeszcze więcej osób decyduje się na kupno kawy "na mieście". Dla przedsiębiorców to wyraźny sygnał, że do oferty lokalu warto wprowadzić kącik "coffee to go".

kawa


Podsumowanie:

  • Statystyki wskazują, że zainteresowanie kawą rośnie. Coraz więcej osób sięga po kawę "na mieście", nie tylko w domu. Dla przedsiębiorców to znak, że do oferty warto włączyć sprzedaż napoju na wynos - żeby spełnić rosnące oczekiwania konsumenta i nie pozostać w tyle za konkurencją.
  • Najłatwiejszym i najmniej kosztownym sposobem na rozbudowanie oferty lokalu o sprzedaż kawy na wynos jest wynajęcie stoiska "coffee to go". To kompaktowy, kompletnie wyposażony kącik - z ekspresem i niezbędnymi dodatkami.
  • Wynajem stoiska z kawą to usługa oferowana przez co najmniej kilka firm, w tym na przykład Tchibo Coffee Service. W jej ramach otrzymujesz nie tylko profesjonalne i funkcjonalne stoisko z kawą, ale też gwarancję bezpłatnego montażu, serwisu i doradztwa.


Kawa nie tylko w kawiarni?Szybko rozwijająca się technologia dociera nie tylko do branż kojarzonych z IT, ale również do handlu detalicznego. Urządzenia, które do niedawna mogliśmy spotkać wyłącznie w najlepszych kawiarniach, dziś zauważamy w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Nie bez przyczyny to w tych miejscach konsument coraz częściej poszukuje ekspresu do kawy. W formie "coffee to go" (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/coffee-to-go/) umożliwia on bowiem samodzielne i szybkie przyrządzenie napoju bardzo dobrej jakości, i to na wynos. Trudno o większą oszczędność czasu i energii. Prowadzisz sklep lub stację benzynową? W takim razie wiesz już, w jaki sposób możesz rozwinąć swój biznes!

Kącik "coffee to go" - z czego się składa i jak go zdobyć?W ramach rozwiązania "coffee to go" zyskujesz kompaktowe, samodzielne stoisko kawowe - z nowoczesnym ekspresem, wysokiej jakości ziarnami kawy oraz szeroką gamą dodatków (jednorazowymi kubkami z wieczkami, mieszadełkami, cukrem w saszetkach, syropami smakowymi). Ma ono postać eleganckiego, minimalistycznego mebla, w którym zarówno główne urządzenie, jak i akcesoria są umiejętnie ułożone, a kosz na odpadki schowany przed wzrokiem gości. Pozostaje ono nie tylko łatwe w montażu, ale też w czyszczeniu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pracownik wie, kiedy w ekspresie kończy się kawa. Z kolei menedżer ma dostęp do niezbędnych statystyk - liczby kaw sprzedanych w danym okresie, również z podziałem na rodzaje napoju.

Stoisko "coffee to" można dziś zdobyć, nawiązując współpracę z jedną z firm oferujących wynajem takiego kącika. W skrócie wygląda to tak: samodzielnie lub ze wsparciem konsultanta wybierasz wersję kącika, w tym model ekspresu, smak kawy i asortyment dodatkowy, a gotowy mebel zostaje dostarczony do Twojego lokalu i zamontowany. Jedyne, co musisz zrobić to wydzielić na niego niewielką przestrzeń (około 1m2 z dostępem do prądu) i opłacać miesięczny czynsz. A zyskujesz jeszcze więcej! Firmy takie jak Tchibo Coffee Service zapewniają bezpłatny serwis, środki czystości i przeszkolenie personelu z obsługi ekspresu.