Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2022
  • 9 listopada 2022
  • wyświetleń: 2390

Wolontariusz Roku 2022 Gminy Pszczyna - zgłoszenia kandydatów

W październiku został ogłoszony konkurs "Wolontariusz Roku 2022 Gminy Pszczyna". To inicjatywa, której celem jest wyróżnienie tych osób, które bezinteresownie pomagają innym.

Gala Wolontariusz Roku 2019
Gala Wolontariusz Roku 2019 · fot. UM Pszczyna


- Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych wolontariuszy, działających na terenie naszej gminy w zakresie szeroko pojętej działalności społecznej - wyjaśnia burmistrz Dariusz Skrobol.

- To osoby, z których wszyscy jesteśmy dumni, które na pierwszym planie zawsze stawiają dobro drugiego człowieka. To postacie pełne empatii, wrażliwości i równocześnie bardzo aktywne, potrafiące zmobilizować wokół szlachetnych działań olbrzymie grono osób - dodaje.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w formie pisemnej do 10 listopada. Kartę zgłoszenia kandydata należy przesłać drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego w Pszczynie, 43-200 Pszczyna, ul. Rynek 2 (z dopiskiem "Wolontariusz 2022") lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta tut. Urzędu (pokój 5).

Doroczna gala konkursowa połączona z wręczeniem nagród odbędzie się w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury przy ulicy Piastowskiej 1 w niedzielę, 4 grudnia o godzinie 16.00.

Karta zgłoszenia wolontariusza i regulamin konkursu do pobrania ze strony Urzędu Miejskiego - kliknij w link.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.