Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2022
  • 24 października 2022
  • wyświetleń: 5226

Zofia Masny-Klimczak nadal walczy o tytuł polskiego Masterchefa!

Rolada oraz zębacz przygotowany według przepisu jurorów - to zadania, które czekały na uczestników kolejnego odcinka polskiej edycji programu Masterchef. Mimo trudności Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny, awansowała do kolejnego odcinka!

Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef
Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef · fot. TVN


W pierwszej konkurencji uczestnicy musieli zmierzyć się z tematem rolady. Na jej przygotowanie mieli dokładnie 70 minut. Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny przygotowała roladę wołową z kluskami śląskimi, sałatką z ziemniaków i rzodkiewki, a także sos własny.

Rolada przygotowana przez Zofię Masny-Klimczak
Rolada przygotowana przez Zofię Masny-Klimczak · fot. mp / pless.pl


W drugim zadaniu, eliminacyjnym, uczestnicy programu mogli przygotować dowolne danie, ale musieli go uzgodnić wspólnie. Po siedmiu minutach nie potrafili się dogadać, dlatego też Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zadali kandydatom do tytułu polskiego Masterchefa przygotowanie zębacza na parze wraz z musem ze szparagów, musem z czerwonej papryki, sałatką ze szparagów, oliwą koperkową i ziołami. Na wykonanie zadania mieli 65 minut. Co ważne, uczestnicy musieli przygotować danie osobno dla każdego z jurorów.

Zembacz przygotowany przez Zofię Masny-Klimczak
Zębacz przygotowany przez Zofię Masny-Klimczak · fot. mp / pless.pl


Zębacz przygotowany przez Zofię Masny-Klimczak nie przypadł do gustu jurorom, dlatego też pszczynianka znalazła się w zagrożonej odpadnięciem czwórce. Mimo to mieszkanka naszego miasta awansowała do kolejnego odcinka 11. edycji programu Masterchef!

mp / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.