Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2022
  • wyświetleń: 1177

Nowe umundurowanie do działań ratowniczo - bojowych dla strażaków

Strażacy z OSP Pielgrzymowice mogą już korzystać z nowoczesnego umundurowania do prowadzenia działań ratowniczo - bojowych. Projekt zrealizowano w ramach programu ,,WzMOCnij swoje otoczenie" zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

OSP Pielgrzymowice
Remiza OSP Pielgrzymowice · fot. UG Pawłowice


OSP Pielgrzymowice zakupiło 6 nowych ubrań specjalistycznych do prowadzenia działań ratowniczych. Nowoczesne umundurowanie umożliwi strażakom z gminy Pawłowice prowadzić bezpiecznie i skutecznie akcje ratownicze, zwiększy ich potencjał bojowy oraz podniesie poziom ich bezpieczeństwa przy akcjach ratowniczych.

Program "WzMOCnij swoje otoczenie" to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek - np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl oraz http://www.wzmocnijotoczenie.pl.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.