Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2022
  • wyświetleń: 5210

Goczałkowice: nagrody wójta i awanse nauczycieli

Wójt Gabriela Placha nagrodziła wyróżniających się nauczycieli. Wręczyła też akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Wójt Gabriela Placha nagrodziła wyróżniających się nauczycieli
Wójt Gabriela Placha nagrodziła wyróżniających się nauczycieli - 10.2022 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W Urzędzie Gminy spotkali się dyrektorzy, nauczyciele gminnych placówek oświatowych, a także wójt Gabriela Placha i sekretarz Maria Ożarowska. Okazja była niezwykła - wręczono Nagrody Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz pracę na rzecz społeczności gminy.

Wójt Gabriela Placha nagrodziła wyróżniających się nauczycieli
Wójt Gabriela Placha nagrodziła wyróżniających się nauczycieli - 10.2022 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Nagrodzeni zostali:

Beata Migacz - dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Goczałkowicach-Zdroju, nauczyciel dyplomowany, w placówce pracuje od 1988 roku,
Beata Smolarek - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju, nauczyciel dyplomowany, z 35-letnim stażem w pracy pedagogicznej,
Bożena Rak - nauczyciel mianowany, pracuje w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Goczałkowicach-Zdroju od 1984 roku,
Kamila Bienioszek - nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem w pracy pedagogicznej, nauczyciel chemii i nauczyciel współorganizujący kształcenie w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju,
Piotr Dąbkowski - nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem w pracy pedagogicznej, nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju.

- Jestem dumna, że mamy takich wspaniałych nauczycieli. Wasza praca to ogromna odpowiedzialność za młodych ludzi. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie - powiedziała Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

trzy nauczycielki złożyły ślubowanie i odebrały z rąk wójt Gabrieli Plachy akty nadania stopnia awansu zawodowego
Trzy nauczycielki złożyły ślubowanie i odebrały z rąk wójt Gabrieli Plachy akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego - 10.2022 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W trakcie uroczystości trzy nauczycielki złożyły ślubowanie i odebrały z rąk wójt Gabrieli Plachy akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Akty odebrały Dorota Wojciech z Publicznego Przedszkola nr 1, Weronika Dziubek ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Grażyna Kwaśny ze Szkoły Podstawowej nr 1.

- Cała Komisja Egzaminacyjna była pod ogromnym wrażeniem naszych nauczycielek, pod względem wykształcenia, sposobu prezentacji, osobowości. Życzę, aby zawsze było w Was tyle pozytywnej energii, która się udziela - powiedziała sekretarz Maria Ożarowska.

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.