Wiadomości

  • 20 października 2022
  • wyświetleń: 792

Co na prezent dla taty na urodziny?

Materiał partnera:

Zastanawiasz się, co kupić tacie na urodziny? Chcesz mu podarować praktyczny upominek, który sprawi mu przyjemność, ale brakuje ci pomysłów? Oto propozycje prezentów dla mężczyzn w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Skorzystaj z tych podpowiedzi.

Co na prezent dla taty na urodziny
fot. Adobe Stock


Co kupić ojcu na urodziny?Jaki powinien być prezent dla taty na urodziny? Niebanalny, przydatny i taki, aby patrząc na niego czuł, że jego dzieci go kochają i zawsze o nim pamiętają. Co zatem kupić tacie? To zależy od jego zainteresowań i potrzeb. Jeśli dużo pracuje i brakuje mu czasu na dawne hobby, to trzeba mu przypomnieć o jego dawnej pasji. Uwielbiał wędkować? Kup mu porządną wędkę z całym oprzyrządowaniem. Często wyjeżdża w delegacje i w ogóle dużo podróżuje? Przyda mu się poduszka podróżna, nowa walizka albo termos na herbatę. Uwielbia słuchać muzyki i czytać książki? Kup mu kartę podarunkową do Empiku. Niech sam sobie wybierze płytę albo powieść ulubionego autora. Lubi majsterkować? Na pewno ucieszą go elektronarzędzia albo zestaw kluczy. Jeśli nie wiesz, jakie wybrać, bo te wszystkie wiertarki, śrubokręty i szlifierki kątowe są dla ciebie czarną magią, to też jest na to rozwiązanie. Przeczytasz o nim poniżej.

A może wyślesz tatę na zakupy do Media Expert?To sieć sklepów, w których każdy facet znajdzie coś dla siebie. Począwszy od sprzętu RTV poprzez laptopy, konsole do gier i aparaty fotograficzne, a skończywszy na spawarkach, prostownikach i maszynach ogrodowych. Można tu kupić zarówno gadżety związane z pasją i rozrywką, AGD oraz przydatne w domu czy ogrodzie narzędzia. Oferta jest rozbudowana, a klienci chwalą asortyment. Zaraz, zaraz, ale przecież to ma być prezent, więc jak to wysłać ojca na zakupy? Twoim prezentem dla niego będzie Media Expert karta podarunkowa. Kliknij w link do e-karty. Wybierz nominał i zapłać, a elektroniczną kartę dostaniesz na podany adres mailowy. Wydrukowaną kartę włóż do ozdobnej koperty, podaruj tacie i obserwuj jego reakcję.

Dlaczego karta podarunkowa do Media Expert to doskonały pomysł na urodzinowy prezent dla taty?Jest to praktyczny upominek, który każdemu mężczyźnie sprawi przyjemność. Twój tata może go wykorzystać w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Media Expert w całym kraju, jak też w sklepie internetowym. Przy pomocy karty podarunkowej zapłaci za zakupy, oczywiście do wysokości kwoty podanej na karcie. Jeśli wybierze droższe zakupy, to różnicę po prostu dopłaci, a jeśli tańsze, to pozostałą kwotę może wykorzystać w późniejszym okresie, byle nie później, niż określony dla karty termin ważności. Jak płacić taką kartą? Wystarczy pokazać ją w kasie sklepu, a przy zakupach online wybrać opcję "zapłać e-kartą".

Czasami proste rozwiązania są najlepsze. Tak też jest w przypadku upominków, zarówno urodzinowych jak świątecznych, czy też z innej okazji. Jeśli nie wiesz co kupić na prezent, to kup kartę podarunkową, na przykład do drogerii, sklepu odzieżowego czy marketu ze sprzętem AGD i RTV. Wtedy bliska ci osoba sama wybierze sobie konkretny przedmiot, który spełni jej oczekiwania.