pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lipca 2006
  • wyświetleń: 2440

Koncert charytatywny

Od jednego z naszych internutów otrzymaliśmy apel o wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego. Poniżej publikujemy treść apelu. Być może znajdzie się firma, która pomoże w przygotowaniu koncertu.

mot / pless.pl

-------------------------------------

Prosimy o wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie finansowe dla naszej koleżanki, która jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Grozi jej i jej rodzinie eksmisja, a nie ma żadnych środków na uregulowanie zaległości.

Dziewczyna jest osobą o wielkim sercu i bardzo dobrą uczennicą, działa charytatywnie (m.in. jest wolontariuszką „Starszy Brat – Starsza Siostra”).

Szukamy firmy, która pomoże nam zorganizować wystawę fotograficzną i zechce wesprzeć finansowo w/w koncert. (Wpłaty można dokonać na Stowarzyszenie OMNIBUS, Bank Spółdzielczy w Pszczynie, nr konta: 36 8448 0004 0027 7196 2056 0002 z dopiskiem OLA).

Naszą działalność wspiera Stowarzyszenie www.omnibus.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.omnibus.pless.pl. Posiadamy zgodę Starostwa Pszczyńskiego na przeprowadzenie zbiórki publicznej w terminie od 18 czerwca do 31 sierpnia 2006r.

Po zakończeniu zbiórki na stronie Omnibusa znajdziecie Państwo jej oficjalne rozliczenie. Ewentualną nadwyżkę przeznaczymy na stypendia dla ubogich dzieci i młodzieży. Każde wsparcie jest mile widziane i bardzo ważne!!! Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o kontakt bibny@wp.pl, lgrazyna@pless.pl.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.