Wiadomości

  • 16 października 2022
  • 17 października 2022
  • wyświetleń: 5915

Masterchef: urzędniczka z Pszczyny zostaje w grze!

Eleganckie danie z biwakowej żywności, ryba w soli i "odwrócona tarta" rodem z Francji - to zadania, które czekały na uczestników Masterchefa w 7 odcinku programu. Zofia Masny-Klimczak zostaje w programie i walczy dalej! Jakie wrażenie zrobiły jej dania na jurorach?

Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef
Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef · fot. TVN / materiały prasowe


W siódmym odcinku Masterchefa na kucharzy czekały złote boxy, pod którymi ukryte były plecaki. Znalazły się w nich atrybuty każdego biwaku: słoiki, puszki i konserwy. Zadaniem uczestników było stworzenie z tych produktów ekskluzywnego dania.

W tej konkurencji tarta z ciecierzycy Zofii przypadła jurorom do gustu. W pozytywnej ocenie byli jednogłośni. Ostatecznie jednak inni kucharze okazali się od niej lepsi w odczarowywaniu konserw i słoików. Zofia nie trafiła na balkon - czekało na nią kolejne zadanie.

Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef
Zofia Masny-Klimczak w programie Masterchef · fot. TVN / materiały prasowe


W drugiej części odcinka uczestnicy walczyli w konkurencji eliminacyjnej. Na stanowiskach czekała na nich podpowiedź zadania: "pylon i halit czyli cukier i sól". Uczestnicy musieli zrobić dwa dania: tarte tatin i rybę w soli.

masterchef


Labraks przyrządzony przez Zofię został nazwany objawieniem przez Magdę Gessler. Urzędniczka z Pszczyny w nagrodę trafiła na balkon i nie musiała już serwować jurorom swojej tarty. Do końca odcinka była już bezpieczna.

Zofia przechodzi dalej i już za tydzień zobaczymy ją w kolejnym odcinku!

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.